Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromal mikor együtt vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19E2061224 kérdése:

A páromal mikor együtt vagyunk nem tudok elélvezni miért?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Vagy nem kívánod, nem vonzódsz eléggé hozzá

2.Nem izgat fel a technikája eléggé

3.Szexuálisan frusztált vagy a jelenlegi stressz, vagy egy múltbéli dolog miatt.

2019. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%

Van aki nem tud elelvezni

Olvass utánna

Sok olyan no van aki csak a csikló izgatás által tud elmenni

Nembiztos hogy a pároddal vagy veled lenne probléma ha egyébként jól mukodtok együtt!

Ne add fel olvastam olyat aki 8ev után tudott csak elelvezni és egyébként a párjával minden másba okek voltak élvezte is a szexet!

2019. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Párom mondta, hogy ne is számítsak tőle hüvelyi orgazmusra mert csak 2x évezett el úgy életében.

Utána jártam a témának, hogy mi kell a női orgazmushoz (ő nagyságrendekkel tapasztaltabb volt mint én).

Tőlem meg azóta is csak kapja őket (az első pár alkalmat leszámítva), pedig nem vagyok valami túl hosszú.


Csípőmozgás, csók és kemény markolászás ami nekem(neki, nekünk) bejön. Plusz hogy én legyek felül.


De ki kell tapasztalni hogy nektek mi a jó

2019. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt nagyon ki kell tapasztalni hogy mi és hogyan jó.

Nekem pl csak úgy megy ha térdelünk ő van hátul és közben csókol ölel símogat.

Szóval próbáljatok ki többmindent hátha.

2019. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nekem sem volt hüvelyi orgazmusom, de szerintem fele arányban rajtad (izgalom megléte, ráhangolódás, lelki befogadás; nincs feldolgozatlan múltbeli trauma), fele arányban a partneren múlik (péniszméret- nő befogadásának összhangja, technika (ritmus, tempó, pózok)).


Gondolom, csak meg kell találnunk a megfelelőt.

2019. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!