Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti dominálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti dominálnátok egy fiú felett ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem. A fordítottja izgatna.
2019. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Én csak fordítva szeretem, és nem fiú hanem inkább férfi domináljon felettem.


L

2019. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fruzs33 ***** válasza:
63%
Talán.
2019. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mkdir ***** válasza:
45%
A nők nagy százaléka nő akar maradni a férfi mellett, mindegy milyen tekintetben vagy milyen játékban. A nőies fiuk akik nőként akarnak viselkedni, meg ha csak szexualis fetis is akkor is ellenszenvet vagy elutasitást fog kiváltani a legtobb nobol. Nyilvan persze vannak kivetelek, de en ferfikent orulok hogy egy nő nő mellettem es en ferfi.
2019. máj. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, inkább fordítva.
2019. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Kedves 4-es. Attòl hogy egy nõ dominàl, mèg nõ marad. És nagyon sok az àgyban sub férfi,vezetõ beosztàsú a munkahelyén, vagy attòl még lehet kemény,és egyàltalàn nem lànyos.
2019. jún. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképpen. 18L
2019. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Akár. De én mondom meg milyen formában.

19L

2019. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a "vezető beosztásban vagyok, emiatt meg kell magam veretnem szex gyanánt" dumát.

Ha valaki tanult, komoly hivatása, hatalma van, nem kell, hogy állat legyen, és igényelje a dádázást. Ezt legfeljebb olyanok mondanak, akik filmekből veszik ismereteiket.

Régen is verték, terrorizálták, megalázták egymást a párok.

Csak akkor még úgy hívták, "családon belüli erőszak".

Most meg már úgy , hogy "jajj, de menők vagyunk a panelban, mert paskoljuk egymást szex közben, és csipeszt rakunk a mellbimbónkra".

Én valahogy a kellemes, élvezetet adó dolgokat nem akarom összekapcsolni a fájdalommal, megalázással, gyötréssel.

Vagyis nem fog jobban izleni a kedvenc ételem, ha evés közben felpofoznak, vagy leforráznak, és nem fogom jobban élvezni a kedvenc hobbim, ha közben jeget húznak végig a hátamon, és tűvel szúrkalnak.

Mennyi szerencsétlen, lelki sérült, kiégett kis nímand van, aki így akar érdekesnek tünnk.....

2021. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8.: nyilvánvaló, hogy te mondod meg, ez a dominálás lényege :D
ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!