Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kell még valami vizsgálat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell még valami vizsgálat, vagy így már nyugodt lehetek, hogy nincs semmi nemi betegségem?

Figyelt kérdés

Kb 11 hónapja volt egy rövid kapcsolatom. Nő vagyok, és szexben csak addig jutottunk el, hogy orálisan kielégítettem az akkori párom. A számba élvezett, de egyből kiköptem és ki is mostam a számat. Nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik nem volt seb a számban, bár előtte kb fél órával mostam fogat.

Az eset után 12 és 16 héttel voltam ÁNTSZnél hiv szűrésen, negatív lett az eredmény.

KB 7 hónappal később vért is adtam. Kaptam róla smst hogy felhasználták a vért.

Most voltam sima vérvételen, szajhigienes szűrésen és nőgyógyászati vizsgálaton. Minden eredményem jó. A verkepemben minimális eltérést találtak, amire annyit mondtak hogy le van merülve a szervezetem és tartsak zöldség gyümölcs kúrát.


Mégis kicsit aggódom, hogy lehet valami nemi bajom. Lehetek így HIV fertőzött, vagy valami más?


2019. máj. 16. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi negatív eredmény után nyugodt lehetsz! Túl aggódod a a dolgot!
2019. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Negatív HIV teszt után nem vagy HIV fertőzött.
2019. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen


Olyan ugye nem lehet, hogy valami miatt hamis eredményeket adjanak a HIV tesztek, amiket csináltak?

2019. máj. 17. 06:31
 4/4 Yskirde ***** válasza:
Volt egy rövid kapcsolatod (mennyire rövid?) de te már 50 vizsgálaton voltál egy szopás miatt 😂😂 Szép
2019. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!