Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Kell még valami vizsgálat, vagy így már nyugodt lehetek, hogy nincs semmi nemi betegségem?

Kb 11 hónapja volt egy rövid kapcsolatom. Nő vagyok, és szexben csak addig jutottunk el, hogy orálisan kielégítettem az akkori párom. A számba élvezett, de egyből kiköptem és ki is mostam a számat. Nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik nem volt seb a számban, bár előtte kb fél órával mostam fogat.

Az eset után 12 és 16 héttel voltam ÁNTSZnél hiv szűrésen, negatív lett az eredmény.

KB 7 hónappal később vért is adtam. Kaptam róla smst hogy felhasználták a vért.

Most voltam sima vérvételen, szajhigienes szűrésen és nőgyógyászati vizsgálaton. Minden eredményem jó. A verkepemben minimális eltérést találtak, amire annyit mondtak hogy le van merülve a szervezetem és tartsak zöldség gyümölcs kúrát.

Mégis kicsit aggódom, hogy lehet valami nemi bajom. Lehetek így HIV fertőzött, vagy valami más?

máj. 16. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok
Ennyi negatív eredmény után nyugodt lehetsz! Túl aggódod a a dolgot!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 21:33 Privát üzenet
Negatív HIV teszt után nem vagy HIV fertőzött.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Olyan ugye nem lehet, hogy valami miatt hamis eredményeket adjanak a HIV tesztek, amiket csináltak?

# 3/4Időpont máj. 17. 06:31 Privát üzenet
Yskirde nevű felhasználó válasza:

Volt egy rövid kapcsolatod (mennyire rövid?) de te már 50 vizsgálaton voltál egy szopás miatt 😂😂 Szép

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 17. 12:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen vizsgálat mutatja ki a Crohn betegséget, illetve ha nem az a betegségem van, mitől lehet gyulladt a belem?
Volt valakinek több magzatviz értéke 22? ( AFI) Minden vizsgálat negatív, baba szíve, gyomra, veseje mindene rendben! Nem vsgyok cukros, nincs fertőző betegségem!
Orvosi alkalmassági kialakításakor raírják az alkalmassági lapra, ha van valamilyen betegségem? Ha új helyen kikérik, ez ra lesz vezetve?
Rendszeres vérplazma adó vagyok, az eredmenyekből kiderülne ha nemi betegségem lenne?
Szeretném magam kivizsgáltatni h nincs e valami nemi betegségem. Ezt hol tudom megtenni? Urológián? Vagy hol csináltathatok tesztet? És mennyibe kerül egy ilyen kivizsgálás?
Mire írt fel az orvosom prixotert? Teljesen más mire adják mint amilyen betegségem van .

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!