Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor a legesélytelenebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor a legesélytelenebb a nőknél egy férfi, ha a szüleivel lakik és nincs jogsija?

Figyelt kérdés

2019. máj. 18. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nem tudom miért baj az, ha mások az igényeink. Különbözőek vagyunk, ráadásul az idő előrehaladtával én is más elvárásokat támasztok egy férfivel szemben, mint pl. 10 évvel ezelőtt.

Én 33 éves vagyok, ovis kisgyerekkel, vidéken. Ha nem lenne párom, mindenképpen egy független, önálló embert "keresnék", nem olyat, aki a szüleihez megy haza randiról és csak hozzám jöhetnénk aludni, ha már ott tart a dolog.

2019. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akinek nincs meg a lehetősége, hogy a szülei a segge alá toljanak egy saját lakást az miért hibás?

Én így jártam és tök egyedül kell összespórolnom a rávalót, ahogy egyedül fizettem az egyetemet, a jogsit és a nyelviskolát és kidolgoztam a belemet mindezek mellett. Akinek elvárás a lakás attól csak annyit szeretnék kérdezni, hogy egyedül kapartad össze a rávalót vagy anyuka és apuka tolta a segged alá?:D

2019. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!