Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotok folyamatosan felnőt filmet nézne?

Figyelt kérdés
Általában ott vagyok mellette pucéron vagy éppen öltözöm és magának csinálja akkor mindig olyan filmet néz és rám se tekint. Ti mit reagálnátok erre? Már másfél éve vagyunk együtt
2019. máj. 19. 20:54
 1/5 anonim válasza:
82%
Már most otthagyják.
2019. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám vele megbeszélni, hogy miért csinálja, ő mit szeretne, ha semmi konkrétat nem mond, az elhangzottakból próbálnék következtetni arra, hogy min kellene változtatni és kinek. Ha a probléma nagyrészt miattam áll fenn, változtatnék, javítanék a helyzeten. Ha az ő hibájából történik akkor neki kell változtatnia, ha ezt nem hajlandó megtenni akkor szakítanék.

Ha mindkettőnk szeretné megőrizni a kapcsolatot, de nem sikerül változtatni, segítséget kérnék egy szakembertől, például szexuálpszichológustól.

2019. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha te vagy a lány, az nagyon gáz. Ha a fiú vagy, akkor még nagyobb.
2019. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nyilvánvaló, hogy nem kíván téged és valószínűleg nem is fog. Én a helyedben keresnék olyan társat, akinek te vagy a legszebb, legkívánatosabb, akiről éjjel-nappal le akarja tépni a ruhát.

Ezek egy normális kapcsolat kezdeti időszakára jellemző érzések. Ne pazarold az életed ilyen ember mellett. :)

2019. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor megpróbálom megbeszélni vele csak annyit mondd, hogy ez a fiúknál más. Azt mondja, hogy minden fiú csinálja olyan filmekre hiába ottvan mellettük a párjuk
2019. máj. 20. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!