Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtatok már azon, hogy egy szexelés során hány métert tesz meg a pénisz a hüvelyben?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Csak ezen szoktam
2019. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel hogy átlagosan 10 centit mozdul el egy becsúsztatásnál és ugyanennyit amikor az ellentétes irányba mozdul. Ez szerintem reális mert nem nyomod be tövig és nem is húzod ki teljesen.


Egy 1 órás együttlétből legjobb esetben is 0.5 óra az ami aktív behatolással tellik, a többi ölelkezés, csókolózás, előjáték, petting, orál.


A másodpercenkénti két lökés gyors tempó, az másodpercenkénti egy viszont maszatolás csak, szóval számoljunk egy köztes értékkel, 1.5 lökés per másodperc.


Ezekből kiindulva:

percenként: (60mp / 1.5 lökés) * 10 cm = 400 cm

félóra alatt: 30p * 400 cm = 12,000 cm = 120 méter


Ez eléggé egy maximum becslés, ettől inkább csak kevesebb.

2019. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En azon szoktam gondolkodni, hogy a csajnak tetszene e ha hirtelen atvaltanek egy porgos hondamotorra es olyan gyorsan elkezdenek lokdosni :D
2019. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Congratulations!!!🎈🍾

Szerintem te vagy az első?!

2019. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Régóta téblábolok ezen az oldalon, de kérdésed minden idők LEGZSENIÁLISABB kérdése! :) Őszintén köszönöm ezt a pár másodpercet, mikor elmerenghettem a művészet, az abszurd, a szürreális és s szex viszonyán. A kérdésed egyesít több különálló világot. Ngyon jó. Köszönöm!!!! És a Válaszolónak is, aki mindezt kontextusba helyezte azzal, hogy komolyan vette és számításokba kezdett. Sokszor elkeseredem a színvonalon, de Ti nagyon jó fejek vagytok!
2019. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2es profi vagy de azt vedd számításban,hogy azért az átlag ember nem szokott félórág "reszelni" ugyan itt a gyikon egyesek tudnak ám egész nap, de az igazság az max 10-15 perc
2019. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!