Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti elhagynátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elhagynátok a barátnőtöket ha szép lenne, és személyiségre is minden rendben lenne vele, viszont folyamatosan hüvelygombája vagy bakteriális fertőzése lenne és emiatt alig lenne szex?

Figyelt kérdés
Már meg se tudom számolni hány nőgyógyásznál voltam, 100.000 forintot költöttem a kezeléseimre eddig, de mindig kiújul, most már csak max 2 hétig vagyok egészséges odalent, most is tart. És persze mindig végig kell csinálni ilyenkor a 2 hetes kezelést nekem és a páromnak is és addig semmi szex, csak félek hogy egyszer emiatt el fog hagyni.

2019. máj. 21. 20:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Bocsi most olvastam hogy Ő is kezelte magat
2019. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Igen, ő is mindig kezeli magát. Illetve direkt lett nézve széklet vizsgálat, ami kimutatta hogy a szervezetemben nincs elszaporodva, szóval felesleges a diéta. Meg tartani se tudnám, eleve 2 kezemen meg tudom számolni hogy hány ételt eszek meg.
2019. máj. 22. 11:28
 13/31 anonim ***** válasza:

Segíteni akarok pár kérdést felteszek.

1 gyakran cseréled az ágyneműdet? mennyire régen vásároltad?

2 naponta fürdesz?

3 a törülköződ gyakran mosod ki és hány fokon?

4 mennyire jól szellőző anyagból van a fehérneműd? Olyan kellene ami jó lég áteresztő!

5 ha ezek rendben vannak akkor valamilyen kezelésnek hatnia kell de a gombás fertőzéseket nagyon sok idő, hónapok kérdése míg sikerül legyőzni és nem szabad hagyni hogy ki újuljon, ezért kell ügyelni azokra amiket le írtam!

2019. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Hidd el már mindenre figyelek

1. Gyakran van mosva (ráadásul gomba ellenes cuccal), de lényegtelen is hiszen pizsamában alszok és még azalatt is van fehérnemű.

2. Igen

3. Igen, plusz gomba ellenes fertőtlenítővel (de igazából odalent meg se törlöm vele magam, fürdés után is wc papírral törlöm meg)

4. Pamutból van

És hatnak is a kezelések, összesen 2 hétig, aztán megint 2 hét szenvedés a kezeléssel.

2019. máj. 22. 18:43
 15/31 anonim ***** válasza:

A pizsamában alvás hatalmas hiba. Az egészséges alvás mesztelenül jó. Kivéve ugye mikor megvan. Akkor egy bugyi, betét, pont.

Tampont használsz, vagy betétet? Mert az sem mindegy.

2019. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy annyira jót tenne ha a takaróról a szöszök meg a macskaszőr bekerülne a hüvelyembe ha nem lenne rajtam semmi. Na meg ugye ott van a normál hüvelyfolyás, reggelre a takarón, lepedőn, mindenhol ott lenne ha nem lenne rajtam minimum egy bugyi.

Csak betétet használok.

2019. máj. 23. 14:03
 17/31 anonim ***** válasza:
Lehet kapni punci probiotikumot, a nevére nem emlékszem, de érdemes lenne kiprobalni, ha visszatelepulnenek a jó bacik, akkor nem tudna elszaporodni a gomba.
2019. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Végülis szerintem addig is tudod kárpótolni orál egyebek :D számtalan lehetőség van csak a kreativitás szab határt
2019. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
5%
Ha szex alig van, az nagyon gáz. Szerencsére van popsid meg szád is.
2019. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, soha nem engedném az anált...

Az egyoldalú orál meg nekem nem jön be. De ugye ő meg nem elégíthet ki úgy ha nekem ilyen bajom van (fájna is, plusz úgyis elkapja)

2019. máj. 24. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!