Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti elhagynátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elhagynátok a barátnőtöket ha szép lenne, és személyiségre is minden rendben lenne vele, viszont folyamatosan hüvelygombája vagy bakteriális fertőzése lenne és emiatt alig lenne szex?

Figyelt kérdés
Már meg se tudom számolni hány nőgyógyásznál voltam, 100.000 forintot költöttem a kezeléseimre eddig, de mindig kiújul, most már csak max 2 hétig vagyok egészséges odalent, most is tart. És persze mindig végig kell csinálni ilyenkor a 2 hetes kezelést nekem és a páromnak is és addig semmi szex, csak félek hogy egyszer emiatt el fog hagyni.

2019. máj. 21. 20:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
4%
Tehát se szex, de le se szopod? 🤦‍♂️
2019. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom merrefelé élsz, de ha Bp. közeli vagy, egy orvost tudok ajánlani, Dr. Ujházy András, a visszatérő fertőzések a szakterülete.

Jobbulást!

2019. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Hááát a hozáslásodból ítélve önző is vagy lusta is.

Legalább ott lenne a törekvés vagy odaró lennél de semmi.

Ha nem nézzük az érzelmi dolgokat akkor én otthagynálak csak húzod a szád erre is meg arra is ... de férfi függő s hogy érzelmi hátteret biztosítasz neki az is valami valakinek az is fontos ...

2019. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Már miért lennék lusta? 1 éve mást se csinálok csak orvosról orvoshoz járkálok és egyik kezelés után csinálom a másikat. Egyébként annyi a mázlim hogy a barátom nem is szereti a szopást.
2019. máj. 24. 17:57
 25/31 A kérdező kommentje:
Bár az anált se szereti, szóval ezek a megoldások kizárva :D
2019. máj. 24. 17:58
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon szerencsés làny vagy az elöző vagyok am én csak magamból indulok ki hogy szinte minden reggel keményen ébredek S olyankor valamit csinálni kell ... Vagy a barátod h vezeti le a feszkót inkább elre gondoltam ..

Az érdekes hogy nem szereti ha lerántják azt szinte mindenki szereti. De senki se egyforma akkor lehet ti inkább érzelmileg vagytok elmélyűlve csak így nekem érdekesek ezek az infók... S nincs feszűltség köztetek ? Mert érdekes a felvázolt helyzet .

2019. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nincs feszültség, csak rossz amikor nagyritkán kezdeményezne, erre rá kell szólnom hogy nem lehet :/
2019. máj. 24. 18:41
 28/31 anonim ***** válasza:
ne is foglalkozz ezekkel a nethuszárokkal, nőt még életükben nem láttak közelről. normális ffi nem hagy el ezért, azt meg végképp nem akarná, hogy őt szopkodd, miközben neked minden bajod van. amúgy azóta hogy vagy? megoldódott?
2022. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Már új barátom van, de azóta is katasztrófa emiatt a szex. Mostanra már teljesen érzéketlen lett a csiklóm a kenegetéstől, szóval nem is tudom élvezni.
2022. júl. 7. 16:24
 30/31 anonim ***** válasza:
Basszus :( és nem tudnak semmit mondani, hogy mi a tök van veled? Hasonlóval küzdöttem én is, csak nekem bakteriális fertőzéseim voltak. Kb a 20.magánnődoki helyett elmentem egy bőr és nemigyógyász+infektológushoz, aki ott rögtön a levett mintából megállapította, hogy a flóra nem okés, és mondta, hogy amúgy gombára kezelgettek összevissza, de újabb kenetet 3 hónapig senki nem méltóztatott venni. Még nem jöttek vissza a konkrét eredmények, de végre olyan doki kezei között vagyok, aki nem csak les, mint borjú az újkapura
2022. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!