Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiúk, őszintén, ti élvezitek ha a csaj fél tőletek az ágyban? Reszket meg ilyenek. Nem kell hogy személyisége legyen, roleplay is lehet.

Egy srác akar szextelni és daddynak hívja magát, csak az a baj hogy én nem hogy nem tudom mit akar hallani, még durva szavakat sem merek leírni/kimondani. Nekem túl sok, nem akwardnak lenni itt. Ijesztő.

Tanìtsatok mit mondjak nekiii. Meg válaszoljatok a kérdésre:D A férfiak élvezik ha irányíthatják a lányt, vagy csikivel, vagy síkoltással, vagy kis erőszakkal? Vagy csak azért csinálják hogy a lánynak izgatóbb legyen, meg önbizalom növelő?

Vagy csak spammeljem hogy Ahhh meg hogy túl szűk vagyok? Mit, hogy.

Köszi x)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szextelés, erotical role play, szerénység, Daddy, maszturbálás, gátlás, remegés

máj. 22. 00:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
lepj ki a virtualis vilagbol es akkor nem kell azon tanakodnod majd, h mit spammelj.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont máj. 22. 00:05 Privát üzenet
Aztem csak spammeld, abból nem lehet baj

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont máj. 22. 00:20 Privát üzenet
mivan? eloben szexelj, erre akartam kilyukadni. te igy csak maximum maszturbalsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont máj. 22. 00:20 Privát üzenet
Élvezem ha reszket, de inkább élőben

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont máj. 22. 00:41 Privát üzenet
Őszintén remélem, hogy egyszer többre tartod majd magad ennél a színvonalnál.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont máj. 22. 01:58 Privát üzenet

engem vonz a BDSM, de nem szeretem, ha a partner fél tőlem

virtuális játszadozásnál a chatszexnél többet preferálok, ezek kevesek, élőben persze megint teljesen más

gondolom ti chatszexeltek, de ha még ez sem megy, akkor van hova fejlődni ilyen téren

hiába írja mit csinálna veled, ha azt se tudod mi fán terem a szex

olvass normálisabb erotikus történeteket, hogy lásd nagyjából miket írnak ott és milyen párbeszédek vannak

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont máj. 22. 09:06 Privát üzenet
Solvi nevű felhasználó válasza:

#6-7

Fogadd meg amit írtak

+csak óvatosan, aki ilyet ír és tapad rád, nagyon remélem hogy a játékon keresztül nem szerez meg más elérhetőséget, sosem tudhatod valójában kivel írsz

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont máj. 22. 09:59 Privát üzenet
Magyarul legközelebb.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont máj. 22. 10:12 Privát üzenet
BoDy SaMu nevű felhasználó válasza:

Te csak ne mondj semmit. Süsd le a szemed, és ha parancsot kapsz, először bizonytalankodj, jöjj zavarba.... aztán ha türelmetlenebbül, durvábban megismétli, csináld úgy, mint ha megijednél és ezért igyekeznél jobban csinálni.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont máj. 22. 11:57 Privát üzenet
a dominalas nem a felelemokozasrol szol. jelen esetben meg jobb is, h csak a jatekban tortenik mindez, meet eloben ez nem bdsm lenne, hanem bantalmazas! a bdsmben behodolsz es nem felsz. vagyakozol es nem remegsz!!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont máj. 22. 12:23 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt mar olyan hogy a lánynak nem jottel be annyira (legalabb is nem tudod), de van hogy beszeltek, mert nem reg ismertetek meg egymast, udvaroltal neki es vegul a szemelyisege...
Mennyire gáz, ha alacsony és vékony, de helyes fiúként csak a lány külseje érdekel, a személyisége nem?
Milyen lehet Emilia Clarke a hétköznapi életben? Milyen a személyisége?
Az miért van, hogy minél jobban néz ki egy csaj, annál kevésbé fontos neki egy pasi személyisége?
HA tetszik egy lány, és a személyisége is nagyon, viszont nem ad jeleket, egy másik csaj viszont rádnyomul, aki szintén jól néz ki, de a belseje nem annyira tetszik, akkor...
Milyen gyakran történik meg, hogy tényleg megfog egy csaj személyisége? Csak nekem ritka ez?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!