Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, őszintén, ti élvezitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén, ti élvezitek ha a csaj fél tőletek az ágyban? Reszket meg ilyenek. Nem kell hogy személyisége legyen, roleplay is lehet.

Figyelt kérdés

Egy srác akar szextelni és daddynak hívja magát, csak az a baj hogy én nem hogy nem tudom mit akar hallani, még durva szavakat sem merek leírni/kimondani. Nekem túl sok, nem akwardnak lenni itt. Ijesztő.

Tanìtsatok mit mondjak nekiii. Meg válaszoljatok a kérdésre:D A férfiak élvezik ha irányíthatják a lányt, vagy csikivel, vagy síkoltással, vagy kis erőszakkal? Vagy csak azért csinálják hogy a lánynak izgatóbb legyen, meg önbizalom növelő?


Vagy csak spammeljem hogy Ahhh meg hogy túl szűk vagyok? Mit, hogy.


Köszi x)



#maszturbálás #gátlás #szerénység #remegés #Daddy #Szextelés #erotical role play
2019. máj. 22. 00:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Segítettek a kommentek. Elég volt egy szex sztorit elolvasnom és ráéreztem. A srác nagyon rendes volt, nagyon profin vezette.

Nem ilyen pedo smileyt használt :), hanem flörtölőset :3 ;3 <3 Ezért nem tűnt túl durvának. Ő 20, én 18 egyébként, látszott rajta hogy nem kissebb/nagyobb. Az volt benne a legjobb hogy részletezzük hogy mit csinálunk, amik tök egyértelműnek tünnek, csakhogy így tök élethű volt, főleg mert mindig good little kitty-jének nevezett vagy utalgatott... Ugyanazt akartuk, ő birtokolt, és jólesett leírni koszos dolgokat. Felszabadító is volt:D

2019. máj. 23. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!