Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miután a fiú kinyalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután a fiú kinyalt szívesen csókolóztok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel először fogok lefeküdni és ő az a fajta lány, akivel nem durva szexet akarok hanem érzékit és fontos a csók közben.


Viszont előjátékként szeretem egy pici orállal kezdeni és kicsit kinyalni a lánynak oda lent. Nem feltétlenűl elmenni élvezésig.


Viszont ha ezzel kényelmetlen helyzetbe hozom, hogy utána megpróbálom csókolni akkor nem teszem, csak eddig még nem nagyon csokoloztam utána így nem tudom a lányok reakcióiból felméni :D nincs referencia pontom.


Ti hogy vennétek?


Pl.: Engem nem zavar ha a lány leszop, lenyeli és utána csokolózunk, de én "kanos fiú" vagyok szóval ki tudja.


Egy második kérdés. Előjátéknak mit javasoltok kicsit érzékibb szexhez?

Ha a kérdésből nem látszik még fiatal vagyok viszonylag kevés tapasztalattal.



2019. máj. 23. 00:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Ember! Te azt sem tudod hogy mit kezdj egy nővel! Szegény szerencsétlen lány...
2019. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!