Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (18/F) Sárga sperma. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(18/F) Sárga sperma. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Már recska-pályafutásom kezdete óta sárga a spermám, de csak most jöttem rá, hogy ez nem teljesen általános.



Másnál is elfőfordul az ilyen? Mitől lehet ez?



2019. máj. 23. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Hàt bocsi, de ez undorító
2019. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, hogy ennek tudatában miért kattintottál a kérdésre, nézted meg a képet és írtál választ.
2019. máj. 23. 16:24
 3/10 Béla. A Király. ***** válasza:
86%

Voltál vele dokinál? Szaga van, büdös?

(Amúgy nincs kép.)

2019. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Volt kép, csak a moderátorok eltávolították.

Dokinál még nem voltam vele.

Mivel mindig is ilyen volty ezért nem tudom milyen szagának kell lennie :( De nem hiszem hogy büdösebb, mint lennie kéne.

2019. máj. 23. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem keveredik össze a pisiddel valahogy? Nem szoktál becsurgatni közben kicsit?
2019. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam, de előtte sok esetben el kell mennem WC-zni.

Viszont akkor is ilyen színű, amikor nem kell vizelnem előtte.

2019. máj. 23. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben inkább tényleg menj el dokihoz
2019. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mjanos24 ***** válasza:
100%
Igen ,Menj el dokihoz ,orvos jobban tudja !,jobban jársz!
2019. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feltétlenül fordulj orvoshoz, ha az alábbiak valamelyikét tapasztalod

Piros vagy barna ondó – Amennyiben az ondódban piros vagy barna foltokat találsz, azt valószínűleg vér okozza. Időnként előfordul, hogy ejakuláció során egy kis ér elpattan. Pár nap múlva az ejakulációnak ismét normálisnak kell lennie. Amennyiben nem így történik, feltétlenül fordulj orvoshoz. A véres ondó fertőzést, traumát vagy daganatot is jelezhet.

Sárga vagy zöld ondó – Normális esetben az ondónak lehet egy kis sárgás árnyalata, ám amikor összetéveszthetetlenül sárga vagy zöld, az fertőzést jelez, melyet gyakran a szexuális úton terjedő gonorrhea okoz. Feltétlenül menj orvoshoz, aki antibiotikummal kezel majd.

Bűzös ondó – A kellemetlen szagú, bűzös ondó mindig fertőzést jelez. Keresd fel az orvosod, hogy mihamarabb meggyógyulj!

2019. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakrabban ürítsd ki a golyókat, reggel és este. Gyümölcsöt is fogyasz, minimum egy alma/nap ha más nincs. Sportolj.
2019. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!