Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha 14 évesen már volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 14 évesen már volt együttlétem?

Figyelt kérdés

Anno 2 éve volt az első, és igazából mint valószínű mindenki más nem voltam a helyzet magaslatán. A kérdésem az lenne hogy szerintetek mennyire számít ki hány évesen csinálja először? Sok helyen hallottam hogy egy bizonyos korban még nem lehet igazán élvezni a szexet, de én az elmúlt 2 évben az életem harmadát annak szenteltem. Kinek mikor volt az első/megérte vagy inkább várni kellett volna?

16/F



2019. máj. 24. 22:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az igen :o
2019. máj. 25. 18:50
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Inkább mint hogy 18 évesen vagy afölött itt sírj hogy még dugni sem tudsz pedig neked jár a p1na és különben is a sok k...a miatt vagy boldogtalan...
2019. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 10-es is ugyanakkora kamuzó, mint te, kérdező. Én is mondhatnám, hogy 1 éve minden éjszakát végigszexelek, csak mindenki sejtené, hogy hazudok. Az alap, hogy miután csináltad naná akarod újra, de az ilyen fellengzős "életem harmadát" szöveggel csak magadat égeted be.

De Te tudod.

2019. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10-estől bocsi, nem láttam, hogy lány vagy, csak az életkorokat figyeltem. Azt hittem 14 éves kisfiú dugta meg a 25-ös csajt. Az azért szerintem sokkal ritkább, mint a 14 éves lány, huszonéves pasi.
2019. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!