Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem, hogy unja velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy unja velem a pasim a szexet. Tapasztalat/ötlet?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk együtt. Volt, hogy egy nap négyszer is csináltuk, különböző helyeken. Több orgazmusom is volt egy menet alatt.

Viszont azóta, egy ideje kialakult egy "rendszer". Tudom hány óra között fogunk szexelni, még a pózok cserélődését is kivülről tudom. Ezt még súlyosbítja az is, hogy mindketten huszonévesek vagyunk.

Vevő lennék új dolgokra, új pozókra, új helyekre. Viszont mikor elmondom, csak nevet és nem vesz komolyan, plusz változás sincs.

Egyszerűen már nem jut eszembe semmi. Nem akarom, hogy véget érjen, mert tényleg nagyon szeretem a párom.

Így úgy döntöttem, hogy a megkérdezése nélkül fogok belevinni új dolgokat. Viszont nem szeretek domina lenni, egyáltalán nem izgat. Ahogy őt se.

Szexshop-os dolgok sem izgatnak egyikőnket sem.

Hogyan tehetném ezt az egészet izgalmasabbá, ha lényegében az irányítás az ő kezében maradna?


2019. máj. 25. 16:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Üzenetekre nem válaszolok!!!! Ne írjatok!
2019. máj. 25. 16:16
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki erotikus üziket , esetleg képeket , s mikor hazajön, támadd le :)
2019. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegenektől várd a választ. Üljetek le, és beszéljétek meg. Nem tesz jót, ha hagyod hogy ez nyomasszon. Kommunikáljatok!
2019. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg hármasban egy barátnőddel?
2019. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Kiégtetek!
2019. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Ennek annyi.
2019. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Hú, micsoda privát áradatot fogsz te itt kapni mindjárt :DDD
2019. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, szerintem az van, hogy a pasid kicsit belekényelmesedett a kapcsolata, fel kell rázni egy kicsit. Tedd féltékennyé, az csodákat tud tenni.
2019. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el neki, hogy mit érzel, ha őt is zavarja ez, akkor mindketten tenni fogtok érte, jobb lesz. Ha viszont azt látod, hogy le se sz*rja, hogy mi van, akkor ennek tényleg annyi... Exemet azért dobtam, mert már mindegy volt neki, nem kezdeményezett, nem volt nyitott semmi újra, nekem meg fontos a szex is.
2019. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mondtam páromnak a dolgot, átbeszéltük rendesen.

Most pedig olyan élményben volt részem.😌Egy perce sem volt unalmas!

Úgy tűnik ténylegesen csak belekényelmesedett a kapcsolatba.

Köszönöm a válaszokat!


Sajnos, úgy tűnik néhány ember nem tudja felfogni, hogy nem kérek üzenetet. Őszintén sajnálom őket az intelligenciájuk miatt.

2019. máj. 25. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!