Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek fair dolog a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fair dolog a barátnőm részéről, hogy azért nem hajlandó lefeküdni velem, mert ma más pártra szavaztam, mint ő?

Figyelt kérdés
Olyan vélemények nem érdekelnek, amik a politikai attitűdömet és a pártszimpátiámat firtatják. Veletek volt hasonló eset, hogy politikai ok miatt került szexuálisan a párotok?

2019. máj. 26. 23:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem arra irányul a kérdés, hogy jól voksoltam-e. Tartsuk tiszteletben mindenki politikai véleményét, ez a szexualitás kategória.
2019. máj. 26. 23:28
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nehéz lesz elkülöníteni a kettőt, mivel elég erősen összefügg. Azt nem mondanám, hogy fair, de megértem a barátnődet.
2019. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előző hónapban pl azért volt 1 hét mosolyszünet, mert nem Hawaii pizzát rendeltem, hanem húsimádót... Szerintem ilyeneken nem kéne fenn akadnia
2019. máj. 26. 23:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértem. Nem azért mert masra szavaztam volna ha elmegyek (nem volt időm) hanem mert ilyen fontos ez számotokra. Egy kapcsolatban idővel előjön a politika. Ha nem tudjátok egymás nézeteit elfogadni akkor jobb külön utakat keresni.

Nem kell egyetérteni a masikkal, nem azt mondom. Hanem ha szóba lerül mindenki elmondja a magáét és a másik megérti miért gondolja úgy ahogy. Ha marhasag ahogy indokol, ha nem. De utána nem erölteti a sajátjat a másikra.


Nem tudom te mennyire térited őt a saját igazad fele és ő mennyire próbál téged befolyásolni de ha idáig jutottatok jobb külön. Mi lesz ha nem ep választás lesz hanem helyi? Késpárbaj?

2019. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ne túlozzunk Tetyám, ő már a menyasszonyom, csak nekem fura ez a hozzáállás és szerintem gyerekes is. Imádjuk egymást, komoly dolgokon sosem veszünk össze, csak ilyen apróságokon...
2019. máj. 26. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

A hülye politika képes családtagokat/barátokat.... egymásnak ugrasztani.

Azért ne búsulj, hamar megbékél majd és megint lesz rendes szex koztetek.

2019. máj. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha a barátnőd az intelligens férfiakhoz vonzódik, akkor lehet, hogy ettől elment tőled a kedve.
2019. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

"komoly dolgokon sosem veszünk össze, csak ilyen apróságokon..."

Ez igenis komoly dolog. Egy igazán fontos témában nagyon más állásponton vagytok.

Van, aki hisz a fideszben, mint valami vallásban. Van, aki igaznak gondolja, miközben melytorkozza a kormány propagandát, és mindenféle tèvhitben él, és van, aki tudatánál van, minden információ birtokában, és ennek fényèben fiszedpárti.

És van, aki nem nyeli, amit a kormany le akar nyomni a torkán. Úgy érzi, nem szabadna, hogy okán dolgok történjenek, amik, és egy választás lehetőséget ad ennek kinyilatkoztatására, és még ha csekélyt is, de esélyt a a változásra, változtatásra..

Szóval ideje rájönnöd, hogy ez egyáltalán nem egy apróság olyasvalaki szemében, aki változást akar. Te pedig az ellen vagy.

Szerintem érdemes lenne erről beszélnetek. Milyen állásponton vagytok és mi áll mögötte. Ez annál szerintem egy sokkal mérgezőbb dolog lehet a kapcsolatotokra nézve, mint, hogy egy este kimarad a szex. Jegyesek vagytok.. csodálkozom,hogy eddig ez nem bukott ki. Szerintem beszélgessetek erről.

2019. máj. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok barátságot szakított már szét a politika. Egy kapcsolatban nem kéne ekkora vitáknak lennie belőle. Ha nagyon mások a világnézeteitek, az előbb utóbb úgyis kiderül, de ha eddig ez nem jött elő, akkor ne az x miatt változzon már ez. Lehet beszélni róla, meg lehet vitatni a nézeteket, nem kell egy oldalon állnotok, de ne legyen már ez a döntő egy kapcsolatban..
2019. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Mivel titkos a szavazás, nem lett volna egyszerűbb azt mondani, hogy arra szavaztál, amire ő? Szándékosan provokálod, nem is értem, mit vársz, amikor ismered, hogy milyen.
2019. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!