Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megy a tévében ez a "Házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megy a tévében ez a "Házasság első látásra" c. műsor. Szerintetek működhet egy ilyen házasság hosszú távon?

Figyelt kérdés

Eleve a szerelem első látásra is borzasztó ritka, nem értem, hogy spékelhetik meg ezt az egészet még egy házassággal is. Szerintetek ez az egész mizéria csak színjáték és pusztán szórakoztatási céllal alkották meg? Vagy fel akarják újra hívni a figyelmet a házasság fontosságára? Esetleg azt akarják demonstrálni, hogy a külső sokadrangú szempont egy kapcsolatban?


Lehet egy ilyen házasság hosszú életű szerintetek, mikor eleve rengeteg a válás olyanok között is, akiknek volt elég ideje megismerni a másikat a frigyrelépés előtt is?



2017. máj. 3. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak kevés esély van rá.
2017. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem működik egy ilyen házasság. Mikor úgy kell győzködni őket, ogy majd beleszeretsz ne aggódj. Mi több éve járunk a barátommal, nagyjából egy a gondolkodásunk, érdeklődési körünk, mégis elég sokat kell csiszolódnunk még, hogy ne legyenek problémák.
2017. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de engem meghivtak, hogy szerepeljek benne. Eletem legviccesebb valaszlevele volt... :"D.
2017. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy műsor, amiben pénzért szerepelnek, csak nincs előre megírt szöveg. Csoda, ha addig tart egy ilyen házasság, amíg elkészül a műsor.


Egy részt se láttam, csak a reklámokat, de elég sok bőgés van​ benne, nem hiszem, hogy nagyon bejönnek egymásnak.

2017. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én megnéztem az első részt, és azt azért szögezzük le hogy ez egy show műsor, azért csinálják hogy szórakoztassk a népet, szóval nem az az elsődleges szempont hogy ténylegesen segítsenek másoknak párt találni.

Eleve az fura volt hogy az első házasságnál a 33 éves szőke nő elmondja vagy 6x hogy neki a talpraesett, vagány, temperamentumos férfiak jönnek be, erre hozzáadják egy tesze-tosza fickóhoz. Pedig pszichológusok rakják össze a párokat és gondolom nekik is elmondta milyen típus jön be neki, nem értem miért kell csak azért is az ellenkezőjét csinálni, nem csoda ha a nő ki volt akadva. De aztán ki tudja lehet eltelik egy kis idő és rájön hozzá mégis ilyen férfi illik...(?) Majd meglátjuk.

2017. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek csak meg vannak játszva
2017. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Csak arra gondolva, hogy egy idő után a kollégákat is megkedvelték, és közös dolgokat találtok. Nem véletlen működnek a csapatépítő tréningek. És nyilván pszichológusok is közreműködnek. Tekintve, hogy a házasságok bo felé válással végződik, nagyon még mellé sem lőhetnek. Mondjuk nem ismerem a műsort, de nem lep meg, hogy van ilyen.
2017. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Elnézve a médiát: én nem vennék rá mérget, hogy összeillő párokat válogatnak össze!

Minél nagyobb a dráma, annál több nyugdíjas öregasszony nézi.

2017. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy műküdhetne.

#3 Engem is zaklattak vele facebookon, hogy menjek bele szerepelni. :D Kíváncsi voltam, milyen párosító algoritmust használnak, de sajnos nem árulták el. :(

2017. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Túlgondolod ezt az egészet. Ez csak egy tévéműsor, nem demonstráció! Nem akarják fele felhívni a figyelmet semmire.

Unatkozó emberek odamennek, vágynak az 5 perc hírnévre és közben titkon reménykednek benne, hogy esetleg majd be tudnak valahogy kerülni a médiába, ha ismert lesz az arcuk. Erről szól az egész. Nem a házasságról.

2017. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!