Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ez normális? 23N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez normális? 23N

Figyelt kérdés

Sziasztok, arról van szó, hogy az új barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és valamit nem igazán értek a szexben.

Minden tökéletesen működik, ezzel nincs is semmi probléma, hanem amikor elmegy gumiban, akkor csak annyi, hogy lecserélni a gumit és rögtön ugyanúgy tudja folytatni tovább. Vagy ha a számban megy el, akkor utána gumit húz rögtön és behatol. Tehát nem lankad neki egyáltalán, és ezt meg szokta csinálni akár 2-3-szor is egymás után.


Előtte 2 barátom volt, mindkettőjüknél az elvélvezés után kidőltek és már nem állt fel nekik újra, maximum csak órákkal utána.


Ezért vagyok arra kiváncsi, hogy másoknál is van ilyen, vagy esetleg gyanakodjak arra, hogy valami potencianövelőt szed?

Ő 31 éves egyébként és annyit kell még tudni, hogy az eddigi 2 barátomhoz képest jóval sportosabb, atletikusabb alkatú, lehet hogy ezzel van összefüggésben?



2019. máj. 29. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is így működik, én ezt természetesnek gondoltam.
2019. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
en is ilyen vagyok. igen, a sport miatt lehet. nem feltetlenul kene valakinek 1 elvezes utan kidolnie, en mindig utana mindig rogton merev voltam.
2019. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%
Ez a mutatvány nem nagy kunszt egy kis sildenafil varázs bogyóval.
2019. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Itt valami nem kerek. Vagy a leírtakkal, vagy az emberrel.
2019. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Volt pasim, akinél így működött.
2019. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy én voltam eddig tévedésben:DD

Én azt hittem, hogy ha egy férfi elélvez, akkor ott vége a szexnek, mert teljesen lekonyul neki.

2019. máj. 29. 11:29
 7/26 Ibiza2019 ***** válasza:
70%
vagy beszed elotte valamit... ha elolvasod a biologia konyveket termeszetes, hogy lelankad vagy minimum veszit a kemenysegebol. Az ido valtozik mindenkinek mikor kemeny ujra...
2019. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Az én férjemnél is így működik, nem mondom hogy minden egyes alkalommal így van, de sokszor ugyanúgy folytatjuk tovább miután ő elélvezett mert nem lankad le.

Amit viszont én nem értek, az az hogy ezt nagyon sokan egyszerűen nem képesek elhinni, itt az oldalon már többször futottam bele olyan kérdésbe, kommentbe hogy hazugnak nevezik aki ezt leírja, teljesen képtelenség szerintük, csak gyógyszer mellett lehet ilyet produkálni, stb :D

Nem látom be mi ebben az olyan nagy "mutatvány" mint ahogyan semmiben, ebben sem egyforma a föld összes lakosa, miért ne lehetnének olyan férfiak akik erre képesek...? (mint ahogyan mi nők sem egyformán működünk)


Az hogy ez mitől függ, lehet-e köze a sporthoz, életkorhoz azt nem tudom, az én férjem sportos és 31 éves (de 5 évvel ezelőtt is ugyanúgy működött nála ez a dolog) szerintem inkább egyénfüggő.


28/N

2019. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%
Szed valamit
2019. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

3x egymás után, ja ez nem természetes? :)


Dehogynem, vannak gyógyszerek amitől természetes. Amíg tart a hatása.


Sporttól ilyen nem lesz az biztos.

2019. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!