Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ez normális? 23N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez normális? 23N

Figyelt kérdés

Sziasztok, arról van szó, hogy az új barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és valamit nem igazán értek a szexben.

Minden tökéletesen működik, ezzel nincs is semmi probléma, hanem amikor elmegy gumiban, akkor csak annyi, hogy lecserélni a gumit és rögtön ugyanúgy tudja folytatni tovább. Vagy ha a számban megy el, akkor utána gumit húz rögtön és behatol. Tehát nem lankad neki egyáltalán, és ezt meg szokta csinálni akár 2-3-szor is egymás után.


Előtte 2 barátom volt, mindkettőjüknél az elvélvezés után kidőltek és már nem állt fel nekik újra, maximum csak órákkal utána.


Ezért vagyok arra kiváncsi, hogy másoknál is van ilyen, vagy esetleg gyanakodjak arra, hogy valami potencianövelőt szed?

Ő 31 éves egyébként és annyit kell még tudni, hogy az eddigi 2 barátomhoz képest jóval sportosabb, atletikusabb alkatú, lehet hogy ezzel van összefüggésben?



2019. máj. 29. 11:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha ugyanolyan merev és kemény marad:

Nem élvezett el

Potencianövelőt szed

Nekem is volt olyan hogy hamarosan felállt, de nem marad ugyanolyan kemény és kellett 2-4 perc regenerálódás.

2019. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

A 8-as válaszadó vagyok, látod már jönnek is a hitetlenkedő kommentek.. :)


Miért nem tudjátok elképzelni hogy a több milliárd emberből van akinél igenis így működik?


Utolsó, garantálhatom neked hogy nem szed semmit az én férjem sem, és ugyanolyan kemény marad, elélvezett pedig, sperma is jön szóval szemmel látható "bizonyíték" van nem megjátssza, nem kell pár perc szünet sem, és tudja folytatni.


Mint írtam nem minden egyes alkalommal van ez így, de előfordul többször is, szerintem semmi furcsa nincsen benne, nem vagyunk egyformák.


28/N

2019. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
en meg azt nem ertettem sosem, h miert irjak azt, h a ferfiak nem tudjak rogton folytatni. mert en speciel tudom. gyerekkorom ota aktiv resze az eletemnek a sport. sokkal tobb tesztoszteron termelodik igy, mintha csak tunyulnek egesz nap. sokkal tobb ver is aramlik a farkamba, kemenyebb is vagyok. egyszeruen van amikor tenyleg kemeny marad es 3x elvezek el egymas utan, de a legtobb esetben inkabb ugy szokott tortenni, hogy elelvezes utan rogton ujra fel tudom allitani. igaz, h utana picit faj meg mas erzes. ezt tobbszor is el tudom jatszani. gondolom a megemelkedett tesztoszteron szint miatt.
2019. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Van olyan biztos, de nem ez a jellemző! F
2019. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem se változik néhány elélvezés után de szerintem nem a sporthoz van köze mert én nem vagyok annyira sportos csak átlagos habár az tény hogy elélvezés után csökkent a "vágyam" és a harmadik elévezés után hiába vagyok kemény kellemetlen érzés folytatni szerencse hogy az eddigi partnereimmel idáig nem jutunk el mert addigra kielégül ő is :) 22/f
2019. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem simán vannak ilyen férfiak, nálam is előfordult már, hogy egymás után, szünet nélkül többször dugtam csajommal, ugyanúgy állt, aktus után pedig még le is szopott. Ritka esetek egyike, de attól még nem lehetetlen. Azt is el tudom képzelni, hogy valakinél ez általános dolog. 29/F
2019. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

Kedvfüggő.

Nálunk is van ilyen, de ha fáradt, akkor az első után annyi. Ha kipihent, akkor simán bírja a 4et is.

2019. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

Az genetika kérdése, h kinek mennyi regenerálódás kell a következő menethez.

Szerepet játszik benne az életkor, sport, étkezés, életmód, de csak kis mértékben. A sportolóknak általában annyi előnyük van, h kevésbé fáradnak el, de ahhoz semmi köze, h lelankad e élvezés után v sem.

Az életkor előrehaladtával szintén csökken az esélye az egymás utáni több menetnek, de az egészségtelen életmód is ront a helyzeten.

Ugyan úgy pl a sperma mennyisége is genetika függő, hiába teszik fel többen a kérdést, h hogyan lehet több spermájuk...sehogy. Se sportolással, se étkezéssel, semmivel nem tudja befolyásolni, h több termelődjön.

2019. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%

Aki szüzen hal meg annak nem természetes. De valójában az. Sok gyakorlás, sport, egy jó nő. Nem nagy dolog. Ez...

Ez olyan hogy ha valaki izmosabb a másiknál akkor már kokszol. Egyből gyanusitani a rossz dologgal mert saját maguk nem képesek rá akkor más se. Aaa dehogy. El vagytok tajolva.

Igenis van ilyen.

2019. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Volt idő, amikor ilyen nekem is ment :).
2019. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!