Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » R. Ib@nc az a lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R. Ib@nc az a lány, aki szexkapcsolatban vagy barátság extrákkal kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 18:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%

az én szememben az a rib**c és társai, aki a szexért átveri a másikat, tehát hazudozik érte, kihasználja a másikat, illetve nem bírja visszafogni, ami a gatyájában van, ezért újabb és újabb partneren megy keresztül, nem pedig egy egyenlő felek közötti kapcsolat, mint a szexkapcsolat, ami nem árt egyik félnek se

ebből a szemszögből akárhogy nézzük, még a feminizmus idején is, a férfiak többségben vannak egyelőre, akiket ilyen szavakkal lehetne illetni, de leginkább senkire nem kéne mondani, legalábbis az intelligensebbje nem teszi, tapasztalataim szerint

2019. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
47%

Nem az.

Akkor lenne ribizli, ha több barátság extákkal kapcsolatban lenne.


L

2019. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
28%

#12, Azért tegyük a szívünkre a kezünket... akinek egy ilyen fuck buddy kapcsolata van, az általában nem először csinálja ezt és általában nem egy egyéjszakáson van túl.


Nincs egzakt definíciója a rib..ncságnak, de én akiket ismerek egyéjszakás lányokat, és dugópajtisokat... hát nem bírnak megállni egynél.


...és nekem ne mondja senki, hogy az egyéjszakás vagy a fuck buddy kapcsolat nem az állatias ösztönökre épül. Mert igen. Érzelmek nélkül b..szunk a másikkal, vagy ha vannak érzelmek akkor 100%-ban a másik érzelmi roncsolásával és zsarolásával jár.


Ki ne járt már úgy, hogy beleszeretett egy egyéjszakásba, vagy szexkapcsolat felelősség nélkül, áltatva magadat. Aztán ott vagy, hogy halál féltékeny vagy a partneredre, ha nem veszi fel a telefont. Ő meg szarik rád ezerrel.


Nem azt mondom, hogy nekem nem volt 1-2 ilyen, de vagy megbántottam vele valakit, és emiatt volt lelkiismeretfurdalásom, vagy én koppantam de nagyot mert bemeséltem magamnak ez működik.


Aki ezt szenvtelenül tudja csinálni, az egy jellem... egy kicsit pszichopata, nárcisztikus, érzelemmentes, kihasználásra épülő attitűd. Nem szimpatikus egyszerűen.

2019. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
20%

Ja meg főleg önzőség. Én még nem láttam egyenrangú barátság extrákkal kapcsolatot.


Ahhoz nem elég a tűz, hogy normálisan együtt legyenek, általában az egyik fél beleszeret a másikba... és szétkúródik a barátság is a végén. Főleg kollégák, csoporttársak között probléma ez.


Szóval beteg dolog, az biztos. Akiket ismerek a másik oldalról, lányokat... mint impulzív, manipulatív és rendkívül önző nők voltak, csak azt nézték hogy nekik mi a jó. Dugni akar? Felveszi a telefont és már ott is voltam. Azt hittem csak barátok vagyunk, én se akartam semmit. Aztán ott rágott a dolog belolről, amikor ugyan ezt csinálta a volt barátjával is.


Kövezzetek meg, de én nem akarok semmit az ilyen nőktől inkább. Normális csajnak nincs fuck buddyja, és maximum pár részeg egyéjszakás belefér fiatalon... de ne ilyen jellem legyen.

2019. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
16%
Ribizli.
2019. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Aki szerint igen: a pasiknál meg oké?
2019. máj. 30. 19:39
 17/37 anonim ***** válasza:
36%

Nincs ilyen hogy oké vagy nem.


Pont olyan attitűd az érzelemmentes kihasználásra való hajlam mint a nőknél. Csak férfiként ez pont nem tud érdekelni, mert nem férfiakra hajtok.


Azt azért megjegyezném, hogy egy férfinak kezdeményezni kell, ha ismerkedni akar... gyakran 10 nőből 1 jön el csak randizni, keresni kell mindenhol a lehetőséget, mert magától nem jön össze semmi a fotelből. Ilyen szempontból pozitív hatás, ha "összejön" bármi is.


A nőknél fordítva van, ők válogathatnak a pasik közük, egy kicsit csinosabb de már átlagos nő is, hetente akár 1 randiajánlatot kaphat, de az utcán leszólítják, buliban rányomulnak, kollégák egyből rámásznak.


Így a nőknél fordított az arány, 10-ből 1 pasit választanak ki... a többit koptatják.


Ilyen módon az égvilágon semmi pozitív felütése nincs ha egy nő végigdugja mind a 10 lovagot aki írogat neki. Ebben semmi nehézség nincs.


Fordítva egy férfi 10 nőt megkaphasson, extranagy meló, és igen jóképűnek kell lenni hozzá, hatalmas önbizalommal és sármmal. Szóval valljuk be, nehézség szempontjából ez sokkal nagyobb falat, mint széttenni a lábakat.

2019. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
10%
Igen, az.
2019. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelműen rib...nc. Önző az ilyen, elköteleződni nem tud, csak dugatja magát. Nekem se fér bele a barátság extrákkal, pedig lehetett volna egy nálam fiatalabb egyetemista ismerős csajjal... de nekem csak akkor megy ez a dolog, ha lehoznám a csillagokat a másikért. Ennyi. Lehet régimódi vagyok, de nekem ez nem is szex lenne valódi érzelmek nélkül (nem részeg dugás).


Persze a mai világban mindenki dug mindenkivel, szóval pontozzatok le nyugodtan. Nekem vannak elveim, és ehhez tartom magamat.

2019. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem. Ha nincs párja, de van ilyen szexpajtija attól még miért lenne r.b.nc?
2019. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!