Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » R. Ib@nc az a lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R. Ib@nc az a lány, aki szexkapcsolatban vagy barátság extrákkal kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 18:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem az.Első sorban emberek vagyuk és csak utána fiúk és lányok.A szex az csak szex.Ha levan tisztázva az elején senkinek nincs oka megsértődni,ha a másik lepattintja,mert nem akar többet.
2019. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%

6 évig volt ilyen kapcsolatom. A sráccal már az elején tudtuk, és tisztáztuk, hogy párkapcsolat ebből nem lesz, túlságosan erős karakterek vagyunk mindketten. A szex viszont isteni volt, nagyon passzoltunk az ágyban. Aztán én megismerkedtem egy pasival, aki azóta a férjem lett. A sráccal a szexbarátság véget ért, de a mai napig jóban vagyunk, hetente beszélünk.

Lehet az ilyen dolgokat normálisan is csinálni.

2019. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
25%
Nem, az csak a baj hogy egyenlőre én ilyen nőt vagy lányt nem találtam..
2019. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
12%

#22, Persze működhet. Ismerem ezt a fajta "erős karaktert". Látod pont erről beszéltem.


Elnyomó, önző, impulzív, erőszakos, kihasználó jellem. 6 évig dugott, isteni szex, aztán kalap kabát, férjed lett...ő meg boldogan elfogadta hogy lelépett a pajtása és már más dugja.


Aha, hát bocs de én ezt a szart nem hiszem el. Vagy nagyon buta, ösztönlényekről van szó.

2019. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%

A hivatásos prostituáltakat becsületesebb, értékesebb és okosabb nőnek tartom, mint az ilyeneket.


23/F

2019. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom amikor a lány kilépett a viszonyból a fiú talált magának más partnert.Ebben mi az önzőség.Ha valakivel csak dugni akarok nem játszom el a hattyú halálát,hogy igy szeretlek úgy szeretlek.Erre kellesz,semmi másra ,ennyi.Azért,mert ti nem tudnátok,egy ilyen kapcsolatot kezelni,mádoknak még megy.
2019. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem!

45+Ffi

2019. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem. 40f. Egyébként én is keresek ilyent.
2019. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
81%
Eletemben ket ferfihoz volt kozom, az egyik egy baratsag extrakkal kapcsolat volt a masik pedig a ferjem. Nyilvan nem egyszerre volt a ketto, mikor megismertem a nagy O-t kileptem a baratsag extrakkal kapcsolatbol. Nagy rbanc lehetek....
2019. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
75%
24es,te konkrétan buta vagy, mint a segg. Gratulálok.
2019. máj. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!