Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik mell tetszik jobban fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mell tetszik jobban fiúk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Kort is!



2019. jún. 1. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
69%

Az 1., mert nem szeretem az annál nagyobb melleket és ez a hegyes mellbimbó nekem is nagyon tetszik.


#25 Arra nem gondoltál, hogy amiatt, hogy valaki nem osztozik a véleményeden, attól még írhatja őszintén, hogy az 1. jobban tetszik? Mi a fa**t képzelsz magadról, most őszintén?

2019. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
88%
második 18/f
2019. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
88%

Mindkettő bejön, de na nagyon választanom kell akkor az első. Így hosszasabb nézegetés után :$ ... :)

30

2019. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
90%

Bírom hogy a szőrös kar miatt rugóznak egyesek. Abba persze nem gondolnak bele hogy a képek minősége eltér egymástól. Ha mindkettő egy nagy pixelmaszat lenne, vajon akkor is ezt mondanák?

Másrészt itt a mellről van szó. Nem a testről, meg nem a szőrről. Persze nem mindegy hogy milyen testük van azoknak akik "viselik", mert fordítva lehet "furák" lennének. Egyszóval van olyan is akinek fontos az összkép.

Nekem sokkal irritálóbb amikor lusta valaki olyan fényképet csinálni (bármiről) ahol egy nagy pixelpaca van, vagy nem megfelelő fényviszonyok, esetleg össze-vissza mozog a kamera vagy a tárgy. Persze ilyenkor megy a matekozás hogy ez vajon az eredeti kép, vagy már cenzurázva van.

Akinek (nem) inge, (ne) vegye magára.

2019. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
88%

2.


25/f

2019. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
88%

2.link 3.kép

Az a legjobb!

Nyami nyami

2019. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
88%
A 2. Link 2.at spriccelném. 29. F.
2019. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne kelljen már választani...!

A kis melleket szeretem. Nem feltétlen sz ilyen meredő mellbimbóval.

Mindenesetre akinek ilyen melle van (mindegy melyik), írhat nyugodtan nekem.

Eskü jófej vagyok.

:D

2019. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet választani, mert teljesen más típusok, de mind a kettő igen szép mell a maga kategóriájában (kategória = méret, forma). Egy zseniális Munkácsy-képet sem lehet összevetni egy gótikus oltárképpel. Az első tökéletes habcsókforma, a második tökéletes gömbölyűség. Az mondjuk az első javára írható, hogy nekem tetszik, ha karakteresebb a mellbimbó, nemcsak hegyességben, hanem színben is, tehát markánsan elkülönül a mell bőrétől. (De ez nem azt jelenti, hogy legyen nagy a bimbóudvar, mert az nekem nagyon nem jön be.)


44F

2019. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Az első.

18/F

2019. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!