Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szakítanátok a frissen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szakítanátok a frissen megismert pasival, ha kiderül, hogy szűz?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő: Kb 2 hete jártok, elhatározzátok, hogy lefeküdtök. A pasi bevallja, hogy még nem volt nővel 23 éves korára.


Kérlek írjátok kort is.



2019. jún. 1. 14:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
48%

#10, Mit számít az hogy kivel volt az első?


A szüzesség egy átok a férfiaknál, egy rontás amit egy jóscigányasszony tett rád a búcsúban. Minél előbb le kell tudni.


Sajnos nekem 25 évesen volt az első "kapcsolatom", a sok szorogás meg pánikbetegség miatt. Akkor jöttem helyre. Bevallottam mindent. Hát rá is b...sztam. Persze ki a franc akar egy 25 éves későnérő, pánikbeteg, vénszűz "fiúval" hosszútávú kapcsolatot, akinek semmilyen kapcsolati tapasztalata nincs. Ez pusztán szimbolikus jelentés, őszinte vagy késbe is szaladsz. Természetesen vége is lett.

Évekre tönkreverte az önbizalmamat.

Aztán 27 évesen már több eszem volt, mikor utamba került ez a lány.


Sem a pánikbetegséget sem a szüzességet sem a nehéz időket nem meséltem el neki. Csak annyit tudott, hogy volt két kapcsolatom és az egyikben vesztettem el. Elszaladtam prostihoz így a technikai részét is elsajátítottam.

Egy stratégiát építettem fel, egy férfiképet ami aztán maradéktalanul helyt állt. Egy nőnek férfikép kell, nem gyengeségek halmaza. Ezen a szerelem se segít, mert pont a férfiképbe szeretnek bele.

Hálisten a pozitív visszajelzések miatt a férfikép hitelessé vált, eltűntek a gátlások/szorongás. Más miatt mentünk szét később, de nekem csodálatos élmény volt.

2019. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy szakítanék.

18/L

2019. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
71%

Igen amúgy még annyi hogy kortól is függ. Egy 18 éves lány 'iért is szakítana, hiszen a pasik jórésze még a Minecrafton recskázik a haverekkel.


De ez 24-25 éves érett nő, aki körbe van véve felnőtt komoly férfiakkal. annál lehet teljesen esélytelen vagy ha vénszűz kapcsolatszűz vagy.

2019. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Ez az a kérdés, aminél nincs olyan, hogy átlag. Most vennénk 1000 lányt aki lehet mind elfelejtené a dolgot, de lehet, hogy pont úgy jönne ki a véletlen, hogy több találkozás után félretenné a kétségeit. Mind a két táborból rengeteg példát lehet találni.

A tendencia szerintem az, hogy egyre inkább fontos a lányoknak, hogy a kiszemeltjük legyen "tapasztalt". Valójában sokuk azt se tudja, hogy mit jelent az. Egy olyan lány aki foggal, körömmel ragaszkodik ilyen dolgokhoz, azt az sem zavarná, hogy a partnere nagyon esetlen, hogy ha több lánytól hallaná, hogy az illető márpedig tapasztalt(miközben hazugság lenne). Ez evolúciós mechanizmus. Nem kellenek tényleges dolgok, "ha sok egyednek tetszetős az adott hím, akkor az nekem is kell" dolog bizonyítottan valós dolog.

De ettől függetlenül sok lány van akinek ez nem számít, hogy ha már elkezdődtek kialakulni érzelmek, mielőtt odáig jutna a dolog. Én 21 voltam(bár engem nem zavart én nem éreztem magam aggszűznek. Mai napig is azt mondom, hogy nincs azzal gond) mikor összejöttem az első barátnőmmel. Egyáltalán nem tántorította el a dolog, sőt.

Aztán volt, hogy nagyon sokáig nem volt barátnőm és nem is kerestem, aztán mikor már nyitottabb lettem volna, akkor sok lány megrettent attól, hogy milyen régen nem voltam lánnyal. Jelét nem tapasztalhatta bármi esetlenségnek még addig, de maga ez a tény sok fiatal lányt elijesztett. De mivel számomra ez nem volt szégyellni való dolog, ezért ha feljött, akkor őszintén beszéltem róla már az elején. Nem mondom, hogy nem kellett volna, mert utólag belegondolva ez jó rosta. Ha valakinek ezért nem kell ez ember, akkor nem is érdemes kezdeni vele.

Ugyanakkor ezt a dolgot elkezdtem nem emlegetni az elején és hirtelen nem kezdtek el menekülni a lányok. Ezért írtam, hogy a tendencia szerintem az, hogy egyre több az olyan lány, akinek ez fontos, még ha a gyakorlatban nem is észlelt belőle semmit.

Azt is megsúgom, hogy évek után az első alkalommal pont, hogy nem volt gyors és bár egy-két dologban érezhető volt a kihagyás, de sokban meg meglepően nem és még jobb is voltam. Valahogy a kor, meg az idő múlása magától és gyakorlat nélkül is hoz magával valamit.

A tanácsom viszont mindenképpen az lenne, hogy nem túl tapasztalt lánnyal kell kezdeni, annak aki még szűz. Mert egy fiatalabb, kicsit naivabb és még nem sok mindenen keresztül ment lány inkább fogja látni a pozitívumokat, mintsem a negatívumokat. Sok lány, aki kicsit talán már megkeseredettebb is és főleg mérhetetlenül önző, az csak a negatívumokat fogja látni. Ha egy rossz lépést teszel már nem akar vesződni veled.

A másik fontos dolog, hogy egyszerűen nem kell félni a lányoktól. A lányok nagyon nem szentek, nem jobbak és halandó emberek. Ugyan úgy tele vannak kétellyel, még ha ezt némelyek leplezni próbálják, illetve rájuk a kétség sokkal rapszódikusabban tör. Ugyan úgy tele vannak hibákkal és gyarlósággal is. De ugyan úgy van bennük jó is. Habár van különbség a nemek között, de nem olyan számottevő mint azt a világ próbálná az emberekbe plántálni. Szóval ez a legfontosabb, hogy belásd a nőknek testileg, lelkileg ugyan úgy vannak igényeik mint neked. Akiknek nincsenek lelki igényeik pl. azokra is ugyan úgy találhat az ember számtalan példát mind a két nemnél. Ahogy te ráfázhatsz egy lánnyal, hogy megpróbál(csak próbálni lehet, mert akkor van megalázva egy ember, ha magát annak érzi. Ha csak a fejben létező tényezőktől megszabadul az ember, akkor képtelen másvalaki megalázni minket)megalázni, de ugyanúgy egy lány is járhat így egy fiúval.

2019. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
72%
Nem szakitanék, viszont ha 1-2 hónapon belül nem veszi fel a ritmust, akkor elköszönnénk egymástól. 29/L
2019. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

#14, Szívemből szóltál. Ezt BIBLiaként kéne tanítani manapság. Minden pontjával egyetértek.


Legutóbbi barátnőmnél egyből beindultak a kerekek, amikor elmondtam hogy utóbbi pár évben a karrierre koncentráltam és nem sok időm volt randizni. Ez már egy "warning sign" a 25 körüli nőknél, hogy munkamániás vagy és nem lehet veled hosszútávra tervezni. Ahogy azon is problémáznak, ha nem volt több éves hosszútávú kapcsplatod. "Ott biztos valami baj van, vagy megbízhatatlan". Előre megírt forgatókönyvek alapján mennek ma már a dolgok, olyan mintha megírnál egy pszichológiai tesztet és a fene se tudja, de vmit rosszul töltesz ki és ezért még próbaidőre se vesznek fel. :D


A csajoknak ma már lassan HR-est kéne felvenniük az előrostáláshoz...mármint hosszútávra ez igaz,rövidtávú dolgoknál mindegy ...


Ja és írta itt valaki hogy 1-2 hónap és ha nem jó a szex akkor kopó van. Na ez nagyon igaz! Ezt sok lány ismerősöm meselte már, tapasztaltabbak. Kb 5 estéd van bebizonyítani, hogy jól kúrsz,utána szevasz. Szerelem ide vagy oda, ezt sokan gondolják így.

2019. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

#6


Én meg 5-ös vagy. Te, 36 éves nő vagy? :) :D


Szerinted nem gyanús, hogy ezt írtad 36 évesen, hogy "sőt örülnek hogy én vagyok az első", vagyis ha jól értem olyan 36-40 éves szűz férfinak te külön örülnél, hogy még szűz. 36 éves nőként örülnél hogy találtál 40 évesen egy szűz férfit csak indokolatlan hogy miért, és igen b..szas fogalommal nincs bajom, meg a trágársággal sem, csak hát nem szokták a szüzesség elvesztésével egy kontextusban használni soha, így attól is kicsit fura.

2019. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

#11 10-es vagyok.

Nekem pontosan ezzel az általad leírt férfiképpel van bajom. Alkalmi/rövidtávú kapcsolatban egyetértek veled, ez kell, ez tetszik meg a nőknek. De egy hosszú, komoly kapcsolatban vagy kiderül (ilyenre is volt már példa és na akkor az kínosabb volt, mintha előtte elmondja) vagy végig benned van egy hazugság, amit nem tudsz elmondani a párodnak, lehet hogy életed végéig sem.

2019. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
43%
#18 Elmondanám, hogy nektek nőknek még számtalan egyéb dologban kell hazudnunk, mert egyszerűen nem bírjátok az őszinteséget. Aki mindig mindenben őszinte, annak soha nem lesz nője, még akkor sem, ha jól néz ki. Szóval ez csak egy kényszerű hazugság lenne a sok közül.
2019. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

#18, Ez a hiperőszinteség valami női kreálmány az biztos.


Soha senkinek nem fogom elmondani, akkor sem ha a feleségem lesz. Mindenkinek vannak titkai, kínos élményei a múltból.


Hidd el, ez a szüzesség dolog nekem annyira nyomasztó volt, hogy a legkevesebb erről kitalálni egy mesét. Egyébként hol hazugság?


Prostival nem is tartottam szexnek. Nem is volt az. Csak játszotta egy gumibabával. A szüzességemet az első barátnőmmel vesztettem el. Pont.


Nem kell hazudnom arról ami nem hazugság :) Praktikus.


A férfiaknak nem jelent gondot ez... csak valami romantikus filmben max.

2019. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!