Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szakítanátok a frissen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szakítanátok a frissen megismert pasival, ha kiderül, hogy szűz?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő: Kb 2 hete jártok, elhatározzátok, hogy lefeküdtök. A pasi bevallja, hogy még nem volt nővel 23 éves korára.


Kérlek írjátok kort is.



2019. jún. 1. 14:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kultúrális fejlettség? Hasonlítsunk már össze kultúrákat és mondjuk már meg, hogy melyik a fejlettebb! Lehetetlen, mindegyik más irányba, de hosszú története van. Te mondod meg, hogy melyik a "fejlett" és melyik nem? Az érzéseid alapján? És igen, ez akár egészen micro-közösség szinten is értendő.

Az érzelmi intelligencia fogalma és annak esetlen használata pedig pont, hogy a szegényes intellektussal rendelkezők eledele. Létezik olyan, hogy empátia, vagy annak hiánya. Létezik olyan, hogy multi-orientált, nyitott látásmód, sorolhatnánk sokáig, hogy milyen tulajdonságokra szokták ráhúzni. Csakhogy ehhez nem kell intelligencia, az agynak sem kell nagyon dolgoznia ezek eléréséhez. Továbbá akik ezzel szoktak dobálózni igen csak gyakran beleesnek a szűklátókörűségbe és az általad említett kognitív disszonancia lép be náluk.


A mellett, hogy az egész már rég elment az alap kérdéstől, de azt a tényt tagadni, hogy a nőknek hazudni kell, az egy ordas nagy hazugság. Nem a nőknek, minden embernek hazudnia kell. Ha mindenki őszinte lenne, akkor összeomlana a világ és pillanatok alatt kiirtanánk egymást. Aki azt állítja, hogy nem hazudik, nos az a legrosszabb. Az álszent, önámító és tetszelgő ember, aki esetenként még magával sincs tisztában. Szerintem ezek a jelzők egyben nem éppen egy jó ember sajátjai. A kegyes hazugság is hazugság, a szándékos elhallgatás, érzelmi töltetek eltúlzása, vagy egyenesen más irányba vitele egy-egy történet visszaadásánál is hazugság. És ezeket tagadni szintén hazugság, mert mindenki tudja, hogy így van. Az ember sajátja és fejlett szociális eszköztárának egyike a hazugság.

Külön szánalom a bizonygatás, hogy ki hazudik többet. A válasz egyszerű, mindenki, csak mindenki másban. Rengeteg női egot erősítendő(mivel a nőknek az ingatag önbizalma miatt nagyon nagy szükség van) cikk volt már, hogy márpedig a férfiak többet hazudnak. Ahány tanulmány, annyi eltérés, a hivatkozások, illetve mérések elve sok esetben nyilvánvalóan nem hitelesek, de a lényeg, hogy mindig más jön ki. Van hogy a férfiak, van hogy a nők. Az igazság, hogy mind rengeteget hazudunk, csak vannak olyanok, akik hatalmas mennyiséget.

De éppen ebből adódóan nagyon kevés ember képes elviselni az igazságot és nem csak a nők. Általánosságban azért az igaz, hogy a nők neveltetésükből adódóan kevésbé képesek elviselni. Pont ugyan ezért a nők gyakrabban élnek a kegyes hazugsággal valójában mint a férfiak. Gondoljunk csak arra, hogy egymás között is mennyi ilyet tesznek! Pl. dicsérik egymás frizuráját, ruháját, miközben előnytelennek tartják, csak hogy a másik jobban érezze magát és ennek észrevételezése miatt a dicsérő felet jobban kedveljék. Vagyis ennek beállításával ellentétben ez is önös érdekeket szolgáló hazugság is egyben. De tagadhatatlan beilleszkedő eszköz, a gyakorlat az ilyenkor hamisan nyilatkozó felet igazolja, hogy a ha az életben maradás törvényeit nézzük. El kell ismernünk, hogy bizony a hazugság életünk megkerülhetetlen velejárója és valójában mi magunk is elvárjuk, hogy hazudjanak nekünk. Legalábbis az emberek 99,99%-a. Aki most itt bőszen tagadta, hogy ez nem így van, nos arra aztán ez végképpen jellemző.

Tudom, az igazság fáj

2019. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
#31, Minden szavad arany. Kár lenne ehhez már bármit is hozzátennem.
2019. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
40%

#31 Azért imádom a fórumot, mert mindig betoppan egy kicsit fogalmi tájékozódásban zavaros egyén, aki a következetesség nélküli monológjaival azt hiszi hogy a világot tudja megváltani, miközben csak orrvérzésik erőlteti a saját nagyon szubjektív valóságát. Természetesen nem csak hasraütésszerűen soroljuk Afrika fejlettségét hátrébb, mint Dániáét, de tudom-tudom, te neked sikerül hisz jössz egy-két furfangosnak vélt keresztkérdéssel és aztán hátha mindenki dob egy hátast. Hagyjuk is, ez nonszensz.


Kulturális fejlettségnek vannak gazdasági, életszínvonal-beli, tudományos fejlettségi, és jogi, illetve még biztosan pár egyéb vonatkozásai. Most kiállhatsz ide az új önjelölt szofista filozófusként, engem nem győznek meg ezek az érvek, mert bár érzem hogy ezt te bölcsességnek akarod megjelentetni, én inkább az erőltetettséget látom benne. Ahogy látom, hasonló módon az "érzelmi intelligencia" terén is egy tudós vagy, csak hogy akkora marhaságokat hordtál össze, ehhez csak azt tudom javasolni hogy olvass, mélyülj el a témában, valóban egy külön karriert lehet építeni arra hogy valaki az EQ összetettségét vizsgálja. Mondjuk azt ilyen fórumjancsiként nem hiszem hogy így le tudnád írni, azt meg hogy most így elkezdesz tipizálni hogy aki ezt a szót használja, "az" hülye, aztán aköré építed a véleménybuborékba rakott dogmáidat, nem tudom komolyan venni és kissé kínosnak is érzem.


A hazugság témával kapcsolatban is spórolhattál volna a karakterrel, mert ez kicsit félreértése ennek a témának szerintem. Le lehet ásni a filozófiai gyökeréig a hazugság szükségességének, de ezt miért is tartozik ide, vitatta valaki? Igen, ezt jól látod, csak éppen nem azt kezdte elemezni senki, hogy mi van az ember természetében a jéghegy alatt, mert ennél sokkal profánabb az az ügy, hogy a saját élettársaddal mit titkolóztok egymás előtt, és mitől féltek. Sőt :D Annyira szánalmas, amikor valaki a lelkiismeretén így akar könnyíteni, hogy "hmm, valami vaj van a fülem mögött, nem lehetek őszinte a párommal, megint van valami amiről tudom hogy tabu lenne, és mivel nincs elég bizalom köztünk ezt el is kell titkolnom, de hát nem én tehetek róla, hiszen a világ így működik, hogy mindenki hazudik és én ennek csak egy elszenvedő része vagyok" - jaja, menekülés.

Emberek, olyan nehéz elfogadni, hogy ha probléma van a kapcsolataitokban, feszültség van köztetek, folyamatosan féltek hogy nem vagytok elég jók, ezért ti is csak sunyiban mertek akár megnézni valakit a strandon, de az asszonynak adjátok a hülyét hogy konkrétan a sörivós haverotokkal is őszintébbek vagytok mint vele? Nem lenne egyszerűbb elgondolkodni ezen, hogy ha vannak olyan emberek is, akik nem féltékenyek, kiegyensúlyozottak, boldogok és ha a pasi meglát egy feltűnő, alul öltözött, csajt akkor akár meg is mutathatja a barátnőjének anélkül hogy annak bármilyen negatív következményei lennének, sírás, sértődöttség nélkül?

Helyette magyarázzátok ezerrel a ti modelletek szuperségét, és én tényleg sajnálom, hogy el se tudjátok képzelni, hogy milyen érzés eljutni egy olyan szintre, amikor mindkettőtöknek van elég önbizalma és nem paráztok hogy valamivel elárul a hátatok mögött, ezért jönnek az ilyen menekülő szövegek hogy "nem akarnátok róla tudni". Te feltételezitek hogy ha tudhatnátok is, inkább megalkudnátok minthogy feltennétek a kérdést, hogy mi is a probléma, és ha esetleg találtok valamit, akkor miért. Nekem magyaráztok, akinek saját tapasztalata van arról, hogy ilyen VAN, éveken keresztül is, igen, bármilyen furcsa. Csak azért nem jutnak el mások oda, mert egy rakás komplexusuk, megoldatlan problémájuk, önértékelési zavaruk, önzőségük, akár nárcizmusuk vagy egyéb belső démonaik vannak. Attól a tagadással még nem lesz nekik igazuk.

2019. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

#33 Öreg, vedd észre magad... te próbálsz általánosítani itt mindent! Ez a legbutább hozzáállás amit el lehet képzelni.


Én pont hozzátettem, hogy lehet így is. Meg lehet máshogy is. Nincs általános recept, mert végtelenül komplex személyiségek vagyunk.


Hogyan is próbálod leerőltetni a torkunkon ezt az édes naív őszinteség dolgot, mikor ezer féle személyiségtípus létezik.


Nekem pl semmi gond nem volt akkoriban a kapcsolatomban, viszont a csajom borzasztó féltékeny típus volt. Egyszer voltam vele őszinte, mikor megkérdezte hogy mi a véleményem a barátnőjéről, vajon szebb nála?


Én hülye, azt hittem mindent megtehetek, egyszerűen elmondtam nekiba legmélyebb őszinte véleményemet, hogy a barétnője jobb nő nála :D

de én mégis őt választottam, mert nekem már túl jó nő és piperkőc.


Normális voltam szerinted? A vér is megfagyott benne, amint ezt kimondtam. Ott helyben megölt volna a szemeivel.


Fordított esetben ugyan úgy kkkúúrvára rosszul esett volna ez a sztori. Ahogy az is, amikor egy másik nőm elmondta hogy nem érzi az illatomat (nem parfüm, test illat). Viszont a volt pasijával bármit csinált imádta az erős férfias izzadtság illatát, ráadásul veszett jóképű alfahím volt, dobta értem ...de akkor is. Abszolút nem is fogta fel, hogy ezzel milyen szar kedvet csinált, szókimondó típus volt. Nem esett jól. Napokig forgolódtam, mert ez megváltoztathatlan.


Ó meg amikor elmondtam, hogy kettesben vagyok fent a lakáson egy régi lány ismerősömmel, aki botrányosan jó nő... és mellesleg kijelentette, ha nem lenne barátnőm biztosan szerelmes lenne belém. Na kösz b+. Én nem tudom elképzelni azt a szituációt hogy ezt elmondjam szerencsétlen barátnőmnek!

Épp elég volt elmondani, hogy kettesben vagyok vele, teljesen befeszült ettől is már.


Én nem értem mit nem lehet azon megérteni, hogy fiatal férfiak és nők, tele szorongással, félelemmel és érzékenységgel... egyszerűen pillanat alatt triggerelődnek az "igazságtól" ami egyébkény piti f...szság sokszor. Értelmetlen mérgezni vele a kapcsolatot. Ez az egy viszont mindig tökéletesen működik.

2019. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Szerintem engedjük el :D Szoktam tapasztalni hogy elfogult és kissé nagyképű stílusban irkáló megmondóemberek néhány szempont után személyiséget váltanak, mert kimerítették a korábbiakat. De ezzel nekem nem szükséges foglalkozni.


Írt valaki egy tök nagy baromságot hogy a férfiak mennyire mások mint a nők és nekik egyáltalán nem probléma ha sunyiban lelépnek qrvázni és egy életen át

egy jó nagyot hazudni a számodra legfontosabb embernek, mert ilyen problémáik csak a nőknek vannak maximum (mondta ezt egy olyan, akinek már meg kellett alkudnia).

Aztán mivel járnak a fórumra elég naiv megvezethető kis hülyébb lányok is, gondoltam leírom hogy a valóságnak ehhez nem sok köze van, a férfiaknak ez a önmegtagadása, szerepjátszása mellesleg a pszichológusok kedvenc témája, ad is nekik munkát. Aztán jöttek mások is mellette kampányolni, természetesen a maguk felsőbbrendűségű tévedhetetlen flegma stílusával "Hát vannak ilyen szuicid hajlamú hülyék :D Majd megérted a idősebb leszel..."

És valamiért azt tapasztalom, hogy tanítani nem nekem kell elsősorban, főleg ilyen szánalmas érvek mentén. Amiket te éltél meg az nekem amúgy világos, csak én mást gondolok ezekről. Nekem ezek felszínes sztorik, nem az ő hibája hogy megbántotta mert ezen mindenki meg tudna bántódni. Viszont másrészről, fel lehet tenni azt a kérdést is egyszer, akivel együtt élek, akivel nem büszkeségből vagyok hanem mindennél fontosabb, hogy miben nem tud felnézni rám, mi az amit én nem tudok megadni neki. És engem ez tényleg érdekel, sokkal jobban mint a hiúságom, hiába keressük mindig a fényt, ezzel valójában többet lehet nyerni mint veszteni. De ehhez persze el kell jutni odáig, a két ember közötti viszonynak, hogy értsék hogy mert ennek pont nem a másik minősítgetése a lényege, ha ezt nem lehet a megillető mély tisztelettel kezelni, akkor jön az hogy majd felsorolja nekem a kritikáit én meg megsértődök. Ennek is van egyébként megfelelő nyelvezete, talán amit írtál az nem a legalkalmasabb.

2019. jún. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Ti egyébként már nagyon fekete-fehérben látjátok a dolgokat, különösen az, aki szerint mindenről hazudni kell.

Korábban annyit állítottam, hogy ha a páromnak én vagyok az első, azt szeretném tudni. Nem kérdezgetjük egymást exekről meg korábbi partnerekről, tényleg van a múltban olyan dolog amit nem kell feszegetni. Ahogyan az olyan dolgokat sem, amik bár szerintünk ártalmatlanok, a másiknak aggodalomra adhatnak okot. (pl a csinos kolléganők)

A szüzesség egyedül azért érdekes, mert ha még szűz az illető, az egy közös dolog amikor megtörténik az első.

Pont ma hallottam egy olyan sztorit, hogy a lány feküdt le valaki mással a párjával való szex előtt, hogy ne legyen annyira tapasztalatlan, tehát nyilván működik ez oda-vissza. Engem személy szerint egy hosszú kapcsolatban emésztene a dolog, hogy a "nagy ő" - vel is lehettem volna először, de helyette letudtam egy idegennel. Nem mindenki érez így, és ezt elfogadom, felesleges egymás torkának esni.

2019. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Igen, szakítanék vele. Ha eddig szűz, mi a gondja?

Ja, meg nem akarok még egyszer "tanítónéni" lenni, elég volt egyszer kinlódni egy szűz pasival.

2019. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#37, Na ezért kell hazudni :D


Akkor nem is tudod, hogy szűz volt. Te csak annyit tudsz, hogy egy egészséges normális férfi, kapcsolatokkal a háta mögött.


Simán működik.

2019. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Érdekes, én találtam olyan lányt, akinek nem kellett hazudni csak azért, hogy elfogadjon, pláne egy ennyire személyes témában. Ha ebben át kell verni, akkor konkrétan miben nem, és egyáltalán mitől tekinted őt társnak 😂😂 Ez az egyész egy vicc, de hála égnek, nem az én bajom..
2019. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#39. Nem érted a logikát.


Ha a nők 50%-ánál elmúlik a kémia és dobnak emiatt ha kiderül szűz vagy. 50%-ánál meg nem...és neked mákod volt, beleestél az 50%-ba. Akkor mégis hogy a francba következtethetsz egy esetből az általános helyzetre?


Te gondolom nem olvastad itt azt a végtelen sok esetet amikor a lány emiatt,.vagy közvetett okok miatt szakított egy szűz/kapcsolatszűz férfival.


Persze lehet találni olyan lányt amit te említettél, csak a 3. után amikor beszopod már nincs kedved hozzá. Inkább az egész élettől elmegy a kedved és végtelenül lúzernek érzed magadat...

2019. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!