Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szakítanátok a frissen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szakítanátok a frissen megismert pasival, ha kiderül, hogy szűz?

Figyelt kérdés

Szituáció a következő: Kb 2 hete jártok, elhatározzátok, hogy lefeküdtök. A pasi bevallja, hogy még nem volt nővel 23 éves korára.


Kérlek írjátok kort is.



2019. jún. 1. 14:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
51%
Azért 26 éves férfiként én kikérném azt amit az utolsó írt. Nem ítélek el senkit meg nem minősíteni jöttem, de ne mondjunk már "a férfiak" nevében olyan dolgokat, amik csak ránk vonatkoznak. Én sose tudnék egy ilyen titokkal élni és biztos hogy vállalnám a kihívást hogy valamikor elmondjam, ha így lenne és már megbízok valakiben annyira. 23 évesen is olyan lányt kerestem, akinek sejtettem hogy elmondhatom (előtte volt egy barátnőm akivel sok szenvedés után nem jött össze, de az most másik sztori) és ezután is az a célom hogy előbb-utóbb teljes mértékben minél többet vállalok magamból. És ha egyszer kalandvágyból neadjisten kipróbálnék mondjuk holland kirakatcsajokat haverokkal, azt is vállalnám a későbbiekben, és bíznék abban hogy a személyiségem elbírja a múltbeli "történteket". Számomra az élettársi kapcsolat teljes bizalom nélkül elképzelhetetlen.
2019. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

21... Hát vannak ilyen szuicid hajlamú hülyék :D Majd megérted a idősebb leszel...


Van ebben egy normális egyensúly szerintem is. A jelen dolgaiban őszintének kell lenni és azt megélni...kivétel persze olyan hülyeségek, hogy mondjuk stewardess csajjal kicsit flörtöltél viccesen. Ezeket minek elmondani? Vagy rohansz a barétnődhöz és beszámolsz minden ilyen tényről és fantáziáról?


Ilyenekkel nem szabad lemérgezni a kapcsolatot, sem a múlt hülyeségeivel. Csak bizalmatlanságot szül... pont az ellenkezőjét váltja ki a teljes őszinteség.


Nem a csöpögős romantikus könyvekből kéne venni az okosságot, hanem a való életből megszerzett tapasztalatokból.

2019. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

#22

Bár most nem tiszta, hogy engem hülyéztél-e le vagy az előttem szólót. Nem tudom korban mekkora a szórás itt, de én hiszek abban hogy sokkal többet tapasztaltam már mint az átlag, ugyanis hosszú ideig együtt voltam egy nárcisztikus "lánnyal", később 3 évig pedig egy nagyon alkalmazkodó, jólelkű és lelkiismeretes, picit makacs lánnyal is. Ezalatt egy életre jutó tapasztalatot szereztem, rá voltam kényszerítve hogy nagyon sok szélsőséges, brutális helyzetet is ismerjek és megtanuljam elhelyezni, és magamat is ezáltal jobban ismerni.

Amiket leírtál, az nem feltétlen van így. A hosszabbik kapcsolatomban egy ilyen stewardesses esetet simán vállalhattam volna, és ő is vállalhatta volna, ha valakik mondjuk meg akarják hívni ő meg elfogadta volna. Nagyon jól működött a bizalom, és ezt el lehet érni, én pedig bízom abban, hogy nekem ez nem lesz elérhetetlen. Megvannak ennek a titkai, ha értesz a másikhoz, és el tudod érni hogy miben legyél neki a legfontosabb, akkor nem lesz féltékeny típus. :) Persze ez se magától alakul ki, nagyon jól kell ismernie téged erről az oldalról.

2019. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

"Elmondanám, hogy nektek nőknek még számtalan egyéb dologban kell hazudnunk, mert egyszerűen nem bírjátok az őszinteséget. Aki mindig mindenben őszinte, annak soha nem lesz nője, még akkor sem, ha jól néz ki."


Akkor ezt cáfolandó itt vagyok én példának.


____________


"Ilyenekkel nem szabad lemérgezni a kapcsolatot, sem a múlt hülyeségeivel. Csak bizalmatlanságot szül... pont az ellenkezőjét váltja ki a teljes őszinteség.



Nem a csöpögős romantikus könyvekből kéne venni az okosságot, hanem a való életből megszerzett tapasztalatokból."


VAGY

Egyszerűen csak nem flörtölsz a nővel, és mincs mit elmondanod. Az is egy totál működőképes model. Ilyesmiben nem gondolkodtál?

2019. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Flörtölés alatt csak annyit értek, hogy mosolyog, megállapítod hogy piszok jó nő... és váltasz vele pár mondatot.


Ilyenekből mindenkinek van, főleg a csinos nőket környékezi meg naponta sok férfi. Én a hátam közepére se kívánom, hogy ezeket elmondja.


Nem vagyok kíváncsi az élete minden részére...és nekem is van egy kis belső doboz amit nem nyitok ki.


Lehet itt példálózni, de mind tudjuk, hogy hány kapcsolat megy tönkre mert késbe szalad az illető és 10x-esen megbánja aztán kényszeres őszinteséget. Nekem több barátnőm volt, és mindig beszívtam. Teljesen ártatlan dolgok, apróságok amik aztán drama pszichó queen pi..csává tették a kedves hölgyet.


Kösz nem. Jobb a békesség. Valami egyszerűen nem is tartozik a másikra... és itt nem azt mondom, hogy elmentem qrvázni, vagy megcsaltam. Mert ezt sohasem tettem meg.


Persze helyzete válogatja, de én statisztikára alapozok, nem "érzésekre". A nők egy nagy része negatívan reagál a teljes, kényszeres őszinteségre. Akkor hülye leszek kockáztatni.

2019. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
51%

"Ilyenekből mindenkinek van, főleg a csinos nőket környékezi meg naponta sok férfi."


Akik lopnak, azok is úgy mentik fel magukat, hogy mindenki lop, ezzel enyhítve saját maga előtt a lelkiismeretét, vagy mások számára teszi befogadhatóbbá a saját viselkedését. Aki megcsalja a feleségét, az is. Még melegtől is olvastam itt olyat, hogy mindenki meleg, csak nem mindenki vallja be. De egy, a kérdés alapján lány is írt a csapodár barátjával kapcsolatban olyat, hogy saját védekezése szerint mindenki kihasználja a lányokat, és nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Házassságtörő férjek is kivetítik maguk viselkedését általánossá. Ezzel, a tömegbe olvadással, a cipelt bűntudatok kollektivizálásával saját maga számára ad felmentést valaki, aki maga is tudja, hogy nm lehet büszke.

Az tesz ilyet, akinek nem szép barátnője van, hanem olyan, amilyen "jutott", de félrenéz, mert azért vágyná a többet.

Az éhség ellen a jólakottság hatékony ellenszer.


"Én a hátam közepére se kívánom, hogy ezeket elmondja."


Hogy neked ezzel erkölcsi alapod legyen nem elmondani saját ilyen részedet. Inkább ne mondja, hogy ő se kérdezhessen. Egy nőre pedig úgysem igen jellemző ez.

Szeretet pedig nincs ilyen viszonyban, hiszen akkor érdekelnének a félrekacsintások.

2019. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"Akkor hülye leszek kockáztatni."


"Nem kockáztatni" nem csak így lehet. Van erre más, egyszerű mód is.

2019. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

#27, valakinek ez működik. Valakinek meg az.


30 évesen kb 7 nővel volt már rövidebb-hosszabb kapcsolatom. Illetve volt pár olyan mókás történet 10 éve aminek a felére már nem is emlékszem. Most tételesen számoljak be mindenről? Bocs nem vezettem naplót az életemről.


Az meg teljesen normális és egészséges egy kapcsolatban, ha megnézi az ember a másik nemet. Emberek vagyunk, nem robotok. Nem is értem ettől miért csalná meg a barátnőjét valaki/ miért lenne B-kategóriás barátnője az embernek.


Én pl nagyon csinos 25 körüli fiatal lányokkal vagyok körülvéve munkahelyen. Van aki kolléga, van aki alattam dolgozik. Nagyon jól elmókázunk, de eszembe se lenne megcsalni velük a barátnőmet. Viszont nem teszem tönkre vele a kapcsolatunkat, mert eléggé féltékeny típus. Nem akarom paráztatni ilyennel, így egyáltalán nem mesélek a csinos kolleganőimről (akik közül kettővel érezhetően lehetne valami). Jobb a békesség... volt már brutálisan féltékeny barátnőm, akit emiatt rúgtam ki. A franc se akarja szarul érezni magát a este mikor hazamegy, hogy kivel kavartam munkaidőben :D

2019. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
56%

Aha, bár elfelejtettél válaszolni, de a továbbiakban lejött hogy mivel én rá tudtam cáfolni a benned lévő elfogult hiedelmeidnek, ezért intézted el annyival hogy "szuicid hülye" meg érvek nélkül gondoltad hogy a "majd ha idősebb leszel" szöveggel tarolsz egy kicsit, mert tapasztalatlanságod és érzelmi intelligencia fejletlenséged miatt még egyetlen lánynál sem tudtál elérni egy olyan pontot, amikor a féltékenység teljesen megszűnt benne. Te ezt megmagyarázod azzal, hogy az életben kussolni kell mert úgyse fog sose annyira bízni benned, én meg tudom hogy lehet, csak nem mindenkinek sikerül, és nyilván, ez csak az emberi ego természete hogy az olyan forgatókönyveket csuklóból elutasítja, amire ő nem képes. Nem azért mert még nem idős eléggé hozzá, hanem mert jellemben nem jut el oda. Van ilyen, de nincs azzal baj, mert így akkor az mást fog vallani és aszerint él. Van aki pedig meg tudja engedni magának azt a szabadságot, hogy sose kelt feszültséget azzal hogy megnézett valakit-e vagy sem. Akiknél nincs ilyen bizalom

- mi is láttunk ilyet közvetlenül a volt barátnőmmel, eléggé gázosnak is éreztük, de tudtuk hogy nem a mi dolgunk - azok persze ízig-vérig vallották hogy ők csinálják jól, és ott a srác attól is be feszült ha a lány csak szóba mert állni mással, vagy elmert sütni egy poént egy idegennek. Hála égnek ezt mi korán ki tudtuk nőni. Tudom, hogy erre sokan nem képesek természetüknél és kulturális fejlettségüknél fogva, ezért a kognitív disszonancia belép amikor arról beszélnek hogy ezt csak így működhet. Homokba dugják a fejüket :)

2019. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Csak emiatt nem.
2019. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!