Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, pettingeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, pettingeltetek már szűz fiúval? Mennyi alkalom után szexeltetek? Alkalmi kapcsolat volt, vagy jártatok is?

Figyelt kérdés

Hányadik szex, vagy petting partneretek volt?

Hány évesek volatok és mennyi a pasi, vagy pasik, ha több ilyen eset is volt?


2019. jún. 4. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen:) egy evvel később feküdtünk le kb, de csak azért mert időközben szakítottunk, majd újra kibekultunk. Akkor ő volt a 10-15. Fiú akivel pettingeltem.En 17 voltam ő pedig 16.
2019. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lány vette el nekem, én akkor 20 voltam. Első alkalommal már volt szex is előjáték utána.
2019. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15 evesen elso baratommal

2-3 x volt petting utanna szex kb fel ev utan

2019. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen utána a szűztelenítést is elvégeztem ;)
2019. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Oh sokszor :D Szinte csak szűz barátaim voltak. Általában eltelt pár hónap, mire szexeltünk is.

Voltam 16, 18, 20, 23 éves, ők meg 20, 17, 17, 22.

2019. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!