Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem természetes a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem természetes a szex egyeseknek egy kapcsolatban, ha minden más dolog, amit a másikért teszünk az?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért utasítják el sokan a szexet, amikor minden mást megtesznek a párjuknak? Miben más az, hogy odaadom magam, mint hogy megfőzök neki, kimosok rá, kitakarítok utána, megcsinálok neki valamit, stb.? Miért kell a szexet így misztifikálni és külön szintre emelni, amit el lehet utasítani, miközben a többit nem? Egy ebéd megfőzése sokkal több energia, idő, nyűg, stb., azt mégis megteszik a nők, ellentétben a szexszel, amit visszautasíthatnak.

Szerencsére nem magamról beszélek, nálunk minden rendben van e téren, de mindenhol ezt hallani és itt a gyakorin is rendszeresen olvasni, hogy visszautasít a feleségem, miközben én mindent megteszek érte. Miért nem természetes, hogy ha a férfi is mindent megtesz a párjáért, akkor a feleség legalább ezt a kis apróságot tegye már meg neki. Természetesen ez kölcsönös, tehát a férfi is tegye meg a feleségének, ha ő kívánja. Persze ha a másik fél tojik a párja fejére és semmit sem tesz meg, akkor érthető, de ha annyi minden mást megtesznek a felek egymásért, akkor ezt miért lehet kivételként kezelni?


2019. jún. 4. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

A szex nem igazan létszükséglet mint az étel a tiszta ruha tiszta és egészséges környezet.

Ha nem szexelsz nagy bajod nem lesz tőle

De ha nem mosol büdös és ápolatlan leszel

Ha nem eszel le gyengülsz beteg leszel és bele is halhatsz.


Lehet másképp is örömöt okozni nem kell folyton töcskölni.


És nem kötelesség

2019. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

A Pasik sokszor azt hiszik h annyi a dolguk hogy el mennek dolgozni

Haza jönnek zabálnak le dobják a szennyest

-bontják a sört és tespvednek..


Mi nők szinten dolgozunk

Haza jövünk kinyaljuk az egész lakást

Főzünk mosunk takarítunk ki szolgálunk gyereket nevelünk gyerekkel tanulunk ..

És rakjuk folyton szét ?


Néha a pasik is ki vehetnek a részüket otthon

Így talán több energiánk maradna az össze bújásra..

Nem vagyunk robot gépek se szex babák

2019. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Pont azt mondom, hogy ha a pasi is mindent megtesz. Ha a pasi megcsinál ugyanúgy egy csomó dolgot, majd este a felesége lepasszolja, mert nincs kedve hozzá. De a pasinak sem volt kedve megcsinálni azt a sok mindent, amit megcsinált, mégis megtette. Akkor a feleség miét mondhatja, hogy neki nincs kedve hozzá? Vagy fordítva, ha a feleség mindent megcsinál, akkor a férj miért mondhatja, hogy neki nincs kedve hozzá? Miért lehet ez alól kibújni azzal, hogy nincs kedvem, amikor más alól nem bújnak ki így az emberek?
2019. jún. 4. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
És ha a pasi mondja, akkor mi van?
2019. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Hát ezt a sok hülyeséget :-) Már bocs.

Na pont az ilyen prolémák tornyosulása miatt nem nősültem meg soha (54é vagyok).

Amikor az épp aktuális bnőmnek már nem volt kedve, ezért azért, hosszabb ideig, akkor szépen csendben, cirkuszok nélkül szétmentünk és kész. Nem azért mert én kirugtam, vagy ő engem (ilyen is volt). No "véletlenterheslettem" eset, No vagyon-ház-hitelközösen eset, No "megfelelésikényszer-nagycsaládnak", stb stb.

2020. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!