Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének a helyemben? Elsősorban lányok válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egy éve ismertem meg online,tehát sosem találkoztunk. Külföldön dolgozik. Egy év alatt nagyon szoros kapcsolat alakult ki köztünk,mondhatni szerelem. Lelkileg mindig támogatott,meg külföldről is segített,miatta tudtam átvészelni a vizsgálat,annyit segített és biztatott. Sokszor meglepett apró dolgokkal,rendelt nekem vacsorát mikor egyedül voltam itthon,karácsonyra is kaptam ajándékot tehát minden tökéletes,erősebb a kapcsolatunk mint egy átlag párnak akik naponta találkoznak. Úgy volt hogy hazajön most júniusban,de elmondta hogy nem tud meg par hónapig anyagi helyzete miatt,és azért nem mondta ezz eddig mert meg akarta várni amíg letudom a legdurvább vizsgát,hogy ne ezen idegeskedjek. Amit viszont nagyobb baj,hogy elmondta azt is hogy igazából a személyes dolgokat(kor,kutyája,lakhelye,stb)minden másban tehát kinézetben hazudott. Mivel sosem videóztunk,kiderült hogy egy éven át egy amerikai instagram modell kepeivel szeditett. Lányok ti mit tennének? Egyrészt csalódtam amiért ennyi időn át hazudott,másrészt viszont ha bele gondolok tényleg nem bánt meg senki ilyen jól velem. Pár hónap múlva tudna hazajönni,vagy ki tudnék menni én is hozza de iszonyat dühös vagyok rá. Szerintetek ez megbocsajthato bűn?


tldr;megismertem egy pasit neten,minden szép és jó volt egy évig amikor is elmondta hogy nem úgy nez ki ahogy,hanem egy modell képeivel szedit.


2019. jún. 5. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj ki szerintem. Ha hazudott neked akkor az a legkevesebb hogy ő veszi a fáradtságot hogy idejöjjön. Az alatt a pár hónap alatt te is kicsit lenyugszol, átgondolod az egészet aztán majd meglátod.


20/L

2019. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom,a kérdés inkább arra irányul hogy mások hogy állnak ehhez,megbocsajthato e.
2019. jún. 5. 21:00
 3/23 anonim ***** válasza:
Nálam már menne a levesbe. Ki tudja miről hazudott még? Talán nem is azt csinálja amit bemesélt neked.Ha már így kezdődik a kapcsolat,akkor később mi lesz?Bekamuzza neked,hogy késő estig dolgozott,közben meg pakolta a Rebekát valami motelben.Én nagyon átgondolnám a helyedben.
2019. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha még nem találkoztál vele akkor hogy adott neked ajéndékokat?
2019. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
ezert ne ismerkedj online. hazudott, lehet, h masban is. most komolyan, az is lehet, h nem is kulfoldon dolgozik. 1 ev alatt nem lett eloben parkapcsolatod? es komolyan azt kapcsolatnak nevezed ahol meg nem is videoztatok, csak chateltetek? ez minden csak nem kapcsolat. es raadasul nem is ebbe a temakorbe valo a kerdesed... mi koze ennek a szexualitashoz? a legvaloszinubb az, h kifogtal valami aberralt barmot. ebredj fel es oepj ki a valo vilagba, mert ennek igy semmi ertelme
2019. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4; tudja a címem ahogy én is az övet. Nemes egyszerűséggel rendelt online,apróságokat,karácsonyra pl plüss,szuletesnapomra egy ajándék kosarat ilyesmit.
2019. jún. 5. 21:04
 7/23 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,hogy tudsz szerelemmel nézni egy olyanra,akit mégcsak nem is láttál. Soha nem is akartatok videózni egy év alatt? A mai világban már valami nagyon egyszerű ..esetleg hitegetett vele folyton? Vagy mi volt erre a magyarázata? Mert már akkor gyanakodhattál volna
2019. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hitegettet,de elfogadtam mert amúgy minden nap cseréltünk “képeket””. Meg úgy volt jön haza
2019. jún. 5. 21:15
 9/23 anonim ***** válasza:
Ba én is rendelek ilyeneket neked,belém szeretsz?Na,ugye?
2019. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem,de nyilván nem csak emiatt.
2019. jún. 5. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!