Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének a helyemben? Elsősorban lányok válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egy éve ismertem meg online,tehát sosem találkoztunk. Külföldön dolgozik. Egy év alatt nagyon szoros kapcsolat alakult ki köztünk,mondhatni szerelem. Lelkileg mindig támogatott,meg külföldről is segített,miatta tudtam átvészelni a vizsgálat,annyit segített és biztatott. Sokszor meglepett apró dolgokkal,rendelt nekem vacsorát mikor egyedül voltam itthon,karácsonyra is kaptam ajándékot tehát minden tökéletes,erősebb a kapcsolatunk mint egy átlag párnak akik naponta találkoznak. Úgy volt hogy hazajön most júniusban,de elmondta hogy nem tud meg par hónapig anyagi helyzete miatt,és azért nem mondta ezz eddig mert meg akarta várni amíg letudom a legdurvább vizsgát,hogy ne ezen idegeskedjek. Amit viszont nagyobb baj,hogy elmondta azt is hogy igazából a személyes dolgokat(kor,kutyája,lakhelye,stb)minden másban tehát kinézetben hazudott. Mivel sosem videóztunk,kiderült hogy egy éven át egy amerikai instagram modell kepeivel szeditett. Lányok ti mit tennének? Egyrészt csalódtam amiért ennyi időn át hazudott,másrészt viszont ha bele gondolok tényleg nem bánt meg senki ilyen jól velem. Pár hónap múlva tudna hazajönni,vagy ki tudnék menni én is hozza de iszonyat dühös vagyok rá. Szerintetek ez megbocsajthato bűn?


tldr;megismertem egy pasit neten,minden szép és jó volt egy évig amikor is elmondta hogy nem úgy nez ki ahogy,hanem egy modell képeivel szedit.


2019. jún. 5. 20:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nos. Elmesélem a saját kálváriámat. Aztán levonhatod a konzekvenciát. Bár már abból is sejthetnél valamit, hogy 1 válaszadó sem írta, hogy igen. Megbocsájtanék.


Szóval. Egy nap játszottam a kedvenc online játékommal, mikor rám írt egy srác. Elkezdődtek hát a hajnalokig nyúló beszélgetések, a másik megismerése, később már minden téren ismertük egymást. Legalábbis azt hittem, ismerem...

Ő is mas ember képét küldte, videózás sosem volt. Aztán egyszercsak bevalotta, hogy eddig hazudott, nem őt láttam, mert nagyon csúnyának tartja magát, és először a lelkét akarta megmutatni. Hmmm én kis naív meg megis sajnáltam, és reflex szerűen megbocsájtottam.

Megbeszéltük hát a randit, volt videózás minden egyébb.

Eljött a nagy nap. Vártam rá a megbeszélt helyen és időben. Elhagyatott táj, ahol a madár sem jár. Milyen romantikusan hangzik.

Aztán végre megjött a kedvesem, akivel lassan 1 éve osztottam meg minden örömöm és bánatom. 3ad magával. Ő a kocsiban maradt. Kiszált az egyik idegen, és kérdezett. Te vagy az ugye? Hebegve habogva mondtam igen, de a nagy Ő-m miért nem jön ide. Ekkor éles fájdalom, és égszaggató síp a fülemben. Kaptam egyet, amitől kiterültem.

Mikor magamhoz tértem, meg voltam kötözve, és bár iszonyatosan fájt a fejem és szédültem a másik szobából kiabálást halottam. Az én lovagomat halottam kiabálni, meg több férfit. Mint ezután kiderült egy bejelentésnek hála, a rendőrök szabadítottak meg a szerelmemtől. Olaszországba szántak dolgozni a haverjaikkal.


Tehát. Halgass szerintem az okos szavakra, amiket a kérdésedre kaptál. Zárd be, töröld, de előtte ennyit vess oda neki.:

Neharagudj, de vége annak ami elsem kezdődhetett a hazugság bástyái miatt.


Hidd el, nem egy emberbe vagy szerelmes. Csupan egy chat ablakba, aki mindig jól jött. Akihez elkezdtél ragadzkodni, az életed részévé vált, mont a reggeli kv, vagy cigi. Ugye milyen nehéz azokról is lemondani, annak aki már egyszer vonzalmat érzett velük kapcsolatban? A szerelmed is olyan mint a cigaretta. Ámít, jól esik, de a végén hamu, korom, és füst marad.


Keress valódi kapcsokatot, ahol valóban abba szeretsz bele akit látsz, akit érzel, akit tapintasz, akit szagolsz. Aki valódi.


"Te jól tudod a költő sosem lódít. Az igazat mond, ne csam a valódit"

2019. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Gymnospermatophyta ***** válasza:

Nem sugárzott a képről, hogy túl jól szerkesztett? Az ilyeneket csajba mindig egyből lelehet vágni.

De ha nem is... mivel online ismerted meg és ilyenek a körülmények, a helyedben mindig feltölteném a képeket Google keresőbe és leellenőrizném, hogy ő van-e rajt avagy kiad ezer találatot. Én mindig ezt csinálom, akármi van. Nem olyan nehéz és jobb biztosra menni. :)

2019. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Tehát kiderült, hogy személyisége, lelke alapján esetleg szerelmes tud lenni egy lány olyan valakibe, aki amúgy elsőre nem keltené fel a figyelmét a külsejével, és meg sem ismerné... Hány ember maradhat egyedül pontosan ebből az okból.


"mibe szerettel bele? a hangjaba? a kinezetebe? vagy szepen fogalmaz? esetleg jo a helyesirasa?"


Pont ennyire komoly ez. Bár minden első szerelmes elhiszi önmagáról, az akkor újként megtapasztalt történésekről, hogy valami olyan van az életében, ami a világon még nem történt meg, és különlegesebb, mint másoké, de valójában nem az.


---------


21-es, kreatív történet, de nem valósabb, mint a rendőrség által eljátszatott átverős oktatóvideók. Még a legéletképtelenebb emberek sem egy kihalt pampán találkoznak egy ismeretlennel, aminek még kvázi egy beírható címe sincs, hogy megtalálja, hova menjen egyáltalán. Kicsit túlköltötted ezt.

Olyanoktól veszed el ezzel a kedvet az ismerkedéstől, akik esetleg boldogok lehetnének ezután a másik féllel, ha nem ültetnéd el bennük a pánikolást.

2019. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!