Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennének a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének a helyemben? Elsősorban lányok válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egy éve ismertem meg online,tehát sosem találkoztunk. Külföldön dolgozik. Egy év alatt nagyon szoros kapcsolat alakult ki köztünk,mondhatni szerelem. Lelkileg mindig támogatott,meg külföldről is segített,miatta tudtam átvészelni a vizsgálat,annyit segített és biztatott. Sokszor meglepett apró dolgokkal,rendelt nekem vacsorát mikor egyedül voltam itthon,karácsonyra is kaptam ajándékot tehát minden tökéletes,erősebb a kapcsolatunk mint egy átlag párnak akik naponta találkoznak. Úgy volt hogy hazajön most júniusban,de elmondta hogy nem tud meg par hónapig anyagi helyzete miatt,és azért nem mondta ezz eddig mert meg akarta várni amíg letudom a legdurvább vizsgát,hogy ne ezen idegeskedjek. Amit viszont nagyobb baj,hogy elmondta azt is hogy igazából a személyes dolgokat(kor,kutyája,lakhelye,stb)minden másban tehát kinézetben hazudott. Mivel sosem videóztunk,kiderült hogy egy éven át egy amerikai instagram modell kepeivel szeditett. Lányok ti mit tennének? Egyrészt csalódtam amiért ennyi időn át hazudott,másrészt viszont ha bele gondolok tényleg nem bánt meg senki ilyen jól velem. Pár hónap múlva tudna hazajönni,vagy ki tudnék menni én is hozza de iszonyat dühös vagyok rá. Szerintetek ez megbocsajthato bűn?


tldr;megismertem egy pasit neten,minden szép és jó volt egy évig amikor is elmondta hogy nem úgy nez ki ahogy,hanem egy modell képeivel szedit.


2019. jún. 5. 20:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ez konkrétan BETEG. Képes volt 1 éven át teljesen másnak kiadni magát. Lehet a szépet is képes játszani online amíg nem "kényszerül" majd veled egy térségben tartózkodni X időt akkor meg majd előbújik az igazi énje.


Neten mindenki olyannak állíthatja be magát amilyennek akarja. Ez egy manipulatív elmebeteg. Gondolom érezte rajtad, hogy figyelemre vágysz mellé mesélted neki az ideálod összeállított egy képet amibe beleszerethetsz majd amikor megtetted előjön az igazsággal.


Komolyan gondolkodj el rajta. Ha nő lennék nem hogy a találkozáson nem gondolkodnék ezek után hanem lehet még fel is jelenteném, hogy mással ne játszhassa el ugyanezt (btw ki tudja hány olyan naív szerencsétlent csapott be veled párhuzamosan mint te és csak 1-2 plüssbe került neki)

2019. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
mibe szerettel bele? a hangjaba? a kinezetebe? vagy szepen fogalmaz? esetleg jo a helyesirasa? vagy megis miert vagy ennyire aberralt?
2019. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sürgősen felejtsd el az egészet, mindenestől! Egy szó sem igaz semmiből, akibe "szerelmes" lettél az egy ideál amit felépítettél magadban. Nem ő. Nagyon gáz az egész amúgy, különösen az, hogy idáig eljuthattál. Itt az alkalom, hogy kijózanodj és lepattintsd. Én azt tenném...

26L

2019. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
11: feljelenteni kicsit túlzás lenne,meg nincs is jogalapja.
2019. jún. 5. 21:32
 15/23 anonim ***** válasza:
59%

Ezek után ha még azon agyalsz,hogy megbocsátod neki, akkor megérdemled,hogy jól kibasszon veled!

Ennek soha esze ágában sem volt veled találkozni ebben biztos vagyok.

Más fotójával így visszaélni ocsmány dolog

Biztos valami 200 kilós idióta szűz kocka aki nem csak veles csinálta ezt meg.

De le a kalappal előtte, hogy 1 évig tudott fűzni

2019. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem az,amúgy meglepően jól néz ki,nem tudom mire volt ez jó. Azután hogy elmondta kameraztunk.
2019. jún. 5. 21:49
 17/23 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel kapcsolatban van egy jó, elrettentő magyar film a Remélem legközelebb sikerül meghalnod.

Érdemes megnézni minden tini lánynak, srácnak, de még fenőtteknek is.

Ez nagyon veszélyes világ.


Kérdező, te hány éves vagy?

2019. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Catfish :)


Én találkoznék vele, és nagyon komolyan elbeszélgetnék vele az okairól. Ha érezném a válaszaiból hogy őszinte, és egy elfogadható magyarázatot adna, akkor adnék neki egy esélyt. De persze mindig élne bennem a gyanú hogy esetleg megint hazudik ebben-abban, de az idő úgyis mindent eldönt. Kialakul benned úgy is hogy ő egy beteges hazudozó, vagy csak rossz döntést hozott egy évvel ezelőtt. Végül is a lelki kapocs megvan köztetek, én nem hagynám hogy bennem maradjon a "mi lett volna, ha" érzés.


Örülnék tőled később egy update-nek hogy mi lett végül a dologból :)

2019. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17; 20on felül mindketten,de nem sokkal.
2019. jún. 5. 22:03
 20/23 anonim ***** válasza:
kérdező irtam privat üzenetet
2019. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!