Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen ismerkedni telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen ismerkedni telt nőként?

Figyelt kérdés

Magas, telt életvidám nőként azt érzem lehetetlen ismerkedni. Ennyire csak a vékony nők a nyerők?

Akik hozzám hasonlóak, hogyan ismerték meg a párjukat?



2019. jan. 14. 14:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem fogysz le a saját egészséged érdekében?

Gondolom ez az opció nálad nem játszik. Miért is?

Csak ne pajzsmirigyproblémás vagy, ami gátolja, hogy lefogyj?

Gondolom egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatsz, megteszel bármit, hogy lefogyj, de mégse sikerül, ezért feladtad. (irónia)

2019. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
42%
ui.: A szépség pedig mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok. Vannak férfiak, akiknek a duci, molett hölgyek tetszenek.
2019. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
65%
Pedig itt mindenki telt nőkkel akar ismerkedni.Habàr kérdés,hogy mit takar a telt szó...
2019. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
50%
Magas és telt, hát sajnos eléggé leszűkülnek a lehetőségeid. Férfiak többsége a vékony és alacsonyabb lányokat kedveli...
2019. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
5%
Úgy mint a nők, azoknak meg elég ha "rendes" a férfi. Hagyjuk már a témát.
2019. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy a vékonyak meg a teltek ugyanúgy ismerkednek,ez nem alkat függő.
2019. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem kell hajtogatni, kapok levegőt séta közben.Nem tartom magam kövérnek, de van rajtam plusz...de nem 1,2 kg..:)
2019. jan. 14. 14:26
 8/40 anonim ***** válasza:
9%

Biztos, hogy csak telt vagy? Fogj egy centit és írj csak váll/derék/csípő-t.

32/f

2019. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
41%

Ha magas vagy, akkor nem lehetsz annyira gáz. :)

Különben én az ellenkezőjét vettem észre, hogy a teltebb nők nem akarnak szóba állni átlagos testalkatú férfiakkal. Nem tudom miért?

2019. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Lazy Lover ***** válasza:
10%
nem igazán! látok dagadék nőket kapcsolatban gyerekkel vagy ha nem tetszik le lehet fogyni
2019. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!