Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy reagálnátok ha találná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha találnátok a párotokról régi szex videót?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt élünk 2 éve és bár tudom hogy volt előttem kapcsolata annyira nagyon nem mentünk bele soha.


A múltkor rendezgettem át a régi dolgokat a gépeken és tálaltam 1 régi pendriveot és ránéztem hogy van e rajta bármi ami kellhet.


Gyorsan rájöttem hogy ez az ő régi pendriveja és tálaltam rajta elég durva szex videókat... Az egyik videón konkrétan körbeállták...


A video nevéből ítélve ez olyan 5-6 éve történhetett de baromira sokkolt és nem is tudom mit csináljak. Főleg mivel a videón persze látszik hogy valaki más csinálta tehát gondolom másnak is megvan a video.


Volt valaki bármi hasonló szituba? Elmondjam neki vagy tegyek úgy mintha semmi nem történt volna?



2019. jún. 11. 09:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
83%
hehe...cuki
2019. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Kamu
2019. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kösz az együttérzést.
2019. jún. 11. 09:26
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Te szegény:) ohh - ahh mi lesz most? Lehet melletted is csinálja. Kitudja:P
2019. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durván hangzik, szerintem mond el neki, hogy megtaláltad, mert különben csak nyomni fogja a szíved. Ha ezután sem tudsz együtt élni a gondolattal akkos szakítás.
2019. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Semmit. Bele se néztem volna. Ez régen történt.


L

2019. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki és átbeszélném vele a dolgokat, főleg, ha zavar, de az a lényeg, hogy túl tudod e magad tenni ezen, az meg csak benned dől el (?)
2019. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha nincs annyi őszinteség a kapcsolatotokban, hogy 2 év alatt sem mondta el, az nem túl biztató.
2019. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén? Kicsapnám rá :P


Am meg régen történt. Most veled van, nem?

2019. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, meg kell beszélni.
2019. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!