Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy reagálnátok ha találná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha találnátok a párotokról régi szex videót?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt élünk 2 éve és bár tudom hogy volt előttem kapcsolata annyira nagyon nem mentünk bele soha.


A múltkor rendezgettem át a régi dolgokat a gépeken és tálaltam 1 régi pendriveot és ránéztem hogy van e rajta bármi ami kellhet.


Gyorsan rájöttem hogy ez az ő régi pendriveja és tálaltam rajta elég durva szex videókat... Az egyik videón konkrétan körbeállták...


A video nevéből ítélve ez olyan 5-6 éve történhetett de baromira sokkolt és nem is tudom mit csináljak. Főleg mivel a videón persze látszik hogy valaki más csinálta tehát gondolom másnak is megvan a video.


Volt valaki bármi hasonló szituba? Elmondjam neki vagy tegyek úgy mintha semmi nem történt volna?



2019. jún. 11. 09:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Átküldöd a videót?
2019. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

felesleges elmondani, ha ő nem akarja elmondani az élményeit, akkor ne dugd az orra alá, mert semmi jó nem történik.

De ahogy egyik írja, szerintem én is kicsapnám rá, akármennyire gáz, de izgató, mert a párommal történik.


Én nem videót találtam, csak 1-1 fotót, ahol ő meztelen, és az ex pasija csinálta a képeket és ezen kívül egy DickPic-et, hozzá egy szaftos szex-textinget, amit egy rövid idejű kalandjával folytatott le. (kb úgy mint nálad az USB, nálam megkért, hogy a régi laptop fontos adatait mind mentsem le neki)


Emlékszem ezek az "apróságok" engem is sokkoltak, pedig a tiedhez képest semmiség, szóval ha tényleg valami gangbang videó lenne, azt nem is tudom mennyire ütne meg.


De emiatt nem változtatnék, mégiscsak az ő élete volt és nem ismert, nem voltatok együtt, lehet meg is bánta, ne hagyd, hogy egy régi tette a mai kapcsolatát befolyásolja.


Egy jó oldala azért van, ha úgy nézzük, az asszony nem egy prűd kislány és nyit kalandok felé. Ha te valaha is szeretnél valami extrémebb kalandot, legalább tudod, hogy párod nem zárja ki teljesen az életéből, bevállalósabb és benne van a dolgokba.

Nagyon sok pasi panaszkodik, hogy a párja szinte semmiben nincs benne, nem hogy hármasba, hanem még egy szexjátékba sem. Az enyém szerencsére nyitott, és ha fel tudod izgatni a témára, akkor semmire sem mond nemet, és én ennek nagyon örülök, még így 10 év együttlét után is!

2019. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

A hatos "LÁNY" a legaranyosabb....ez régen történt.....


Persze:-)


Ha zavar, engedd el a csajt. Kutyából nem lesz szalonna.


Én nagyon domináns vagyok. Megismételtetném, és amikor már sír, akkor kapná meg tőlem a legkeményebben a magáét. Ha szeret, kibírja. De én én vagyok, nem vagyunk egyformák.


NA, ezért kell a nőket nevelni. De sajnos helyetted nem dönthetünk.

2019. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem elsősorban nem azzal van a bajom hogy ez megtörtént hanem azzal hogy másnak ilyen videói vannak róla..
2019. jún. 11. 12:38
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha ez igaz és nem kamu, akkor menekülj. Vagyis használd a csajt amíg jól esik, de komolyra nem terveznék vele. Aki ilyenben benne van, ott valami baj van a toronyban. Szerintem bármikor belemegy ilyenbe a hátad mögött, de lehet hogy már most dugják egy páran. Egy ilyet a csajok nem felejtenek el és titokban vágynak rá. Előbb-utóbb össze is hozzák a gruppent mert jelentkező mindig lesz, főleg ha régi ismerősök is vannak.szerintem
2019. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

"Nekem elsősorban nem azzal van a bajom hogy ez megtörtént hanem azzal hogy másnak ilyen videói vannak róla.."


Persze, rosszul esik, de most te sem várhatod el, hogy kamaszként úgy éljen, ahogy neked jól esik, ne csináljon hibákat, habár még nem is ismer téged.


Az is lehet, hogy már teljesen eltűnt a videó, az is lehet, hogy az egyetlen másolat a te kezedben van, és ha már fel akarták volna használni, akkor felhasználták volna évekkel ezelőtt.

Legrosszabb esetben pedig van egy csávóka valahol, aki nagy ritkán kicsapja a párod videójára. Attól még a te párod, veled van, veled él, téged szeret, veled szexel és nem fog éjszaka kiosonni, hogy hat idegennel dugjon össze-vissza.


Amúgy hány ilyen videót találtál? Többesszámban írtad. Különböző alkalmak?

2019. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba. Ha jól működik a kapcsolat, nem kell a pofájába vágni. De azért mentsd el a videót......
2019. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 hun_74 ***** válasza:
#11 Te igazi Torrente vagy!
2019. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én eleve elnéző vagyok mindenkivel, ha a múltjáról van szó. Elvem, hogy a múltunk építőkockái tettek olyanná, amilyen emberré váltunk. S ha a jelenlegi énünket szereti a párunk, akkor a múltunk sem lehet olyan elítélendő. Az én feleségemnek is meglehetősen sok partnere volt, mielőtt megismertük egymást. Nekem is. Mindketten az igazit kerestük, és nem alkudtunk meg félmegoldásokkal. Nekem ezzel semmi bajom. De az, hogy körbeállják, hát az nálam kicsapná a biztit.
2019. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!