Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ismerőseim és barátaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerőseim és barátaim folyton azt mondják nekem hogy próbáljam ki az alkalmi szexet, pedig engem eddig nem érdekelt a dolog mert túl érzelmes vagyok hozzá, most viszont már összezavarodtam, mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés

Én alapjába véve egy nagyon érzelmes srác vagyok, művészlélek. Folyton új rajzokon jár az eszem mert minden nap rajzolok. Zárkózott személyiség vagyok és legszívesebben a négy fal között vagyok. Azt szeretem a legjobban amikor otthon tudom olvasgatni a könyveim és a verses köteteim. Ha pedig kimozdulok otthonról, könyvtárba megyek a legszívesebben és étterembe.


A munkahelyen a kollégáim és a közeli ismerőseim nagyon szeretnek és nem akarnak nekem rosszat, de néha úgy viselkednek mintha nem is ismernének engem igazából. Az nagyon jó dolog hogy próbálnak engem kimozdítani otthonról és kérek vegyek részt nekem való programokon (pl. anime találkozó, fantasy rajongók programja, szerepjáték társasjáték élmény stb...) ezek mind szuper dolgok és ha úgy adódik el is megyek.


De amit nem értek és egy csomószor megtalálnak engem (szinte minden nap) hogy elkezdenek engem szekálni meg piszkálni, hogy miért nem alkalmi szexelek? Tudni kell hogy nekem már nincs barátnőm 5 éve és ez azt jelenti szex sincs az életemben 5 éve. Igaz, volt egyetlen alkalom, amikor azt hazudta nekem a lány hogy komolyan gondolja és szeretne kapcsolatot velem. Majd a szex után 1 órával közölte, bocsánat, nekem csak ennyi kellett tőled. Én próbáltam barátnőd szerezni és most is próbálok, egy csomó randim volt ebben az 5 évben! De sajnos mindig úgy végződött a történet hogy vagy átvert a lány, vagy pedig brutálisan zárkózott személyiség volt. Kivéve ugye az egy alkalom, amikor átvertek és azt mondta komolyan gondolja, majd a szex után közölte többet nem szeretne.


Tudom hogy nem szeretnének nekem rosszat, hogy csak a jó szándék vezérli őket, de miért nem értik meg hogy én érzelmesebb vagyok ennél? Vidám képeket szeretek rajzolni és verseket olvasni és azt hiszik, nekem tényleg ízlésem meg mentalitásom lenne egy "sima dugás" programra?


A családom már rég belátta hogy nekem ez nem való. Régen Apa és a Testvérem meg a Felesége, de olykor még Anya is erre bátorították. Ma már teljesen leálltak vele mert belefáradtak hogy nem érnek el célt nálam.


Félre értés ne essék, szeretném hangsúlyozni, én tökéletesen tiszteletben tartom ha valaki örömét leli az alkalmi szexben! Szerintem csodálatos dolog ha valaki ki tud teljesedni és én boldog vagyok, ha ezt úgy tudja átélni hogy vele egy szép dolog történt! Én nem szeretném senki kedvét elvenni az alkalmi szextől, biztosan megvannak a maga nagyon jó dolgai!


Tudom hogy a korombeli srácok és lányok többsége nagyon szereti az alkalmi szexet és szerintem ezzel az ég világon semmi baj nincs! Csinálják nyugodtan ha szeretnék, én támogatom őket! Az egyetlen dolog amivel én személy szerint nem értek egyet, ha valaki úgy alkalmi szexel, hogy már van párja és ezzel megcsalja őt.


A probléma az, hogy mivel már évek óta mondogatják nekem ezt folyamatosan, amellett hogy HIHETETLENÜL idegesít, elkezdett mozdítani bennem valamit. Lehet, hogy velem van a súlyos hiba, én vagyok az aki nagyon rosszul áll hozzá a dologhoz...


Az a baj, hogy annyira megingattak saját magamban és szinte széttéptek ezzel a folyamatos mondogatással, hogy sikeresen elérték fogalmam se legyen mit szeretnék. Tudom hogy nem rossz szándékból tették, de mégsem esik jól amit csináltak.


Mindig azzal érvelnek hogy az az 1 alkalmi szex amikor ugye átvertek engem és azt hazudta a lány komolyan gondolja, az azért fájt nekem mert akkor nem volt megbeszélve tisztességesen a lánnyal, mit is szeretne. Merthogy a szex után én borzalmasan éreztem magam 3 napig, főleg másnap. A munkahelyemen rengeteget sírtam, de direkt úgy próbáltam hogy ne lássák rajtam a bánatom. Nem értették miért vagyok szomorú, mondták, legalább szeretkeztem egy jót, de még ez sem igaz mert kötözködő volt a lány végig és sértegető meg mondta milyen béna vagyok... Hiába közöltem vele hogy akkor, abban a pillanatban én 4 éve nem szexeltem előtte senkivel, abszolút nem érdekelte. (Ez az eset 1 éve volt.)


Mondják hogy ha kedves lenne a lány és megértő akkor biztos másképpen élném meg az alkalmi szexet. Néha ORDÍTANÉK ÉS KIÁLTANÉK rájuk amikor folyton ezzel jönnek, egyszer majdnem a főnököm meg a kollégáim arcába kiáltottam. Amikor pedig legutóbb is próbálkoztam egy lánnyal, letudták annyiban "Miért nem keresel valakit a hétvégére és szexelsz egy jót végre? Úgy sem lesz ebből az újabb randiból se semmi."


Mindig dobálják rám hogy "Most vagy fiatal, éld ki magad!" meg hogy "Rosszul csinálod a dolgokat!", "Magad alatt vágod a fát!", "Te görcsölöd túl a dolgot!", "Az a baj hogy túl érzékeny vagy!", "Nem tudod mit hagysz ki!", "Túl jó srác vagy, ezért nem érsz el semmit!" stb...


Most már fogalmam sincs ki is vagyok valójában, eredményesen elérték hogy megkérdőjelezzem önmagam és hogy mit szeretnék. Nem tudom mi lenne a helyes. Mit tegyek?


2019. jún. 11. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy olyanná formáljanak, amilyen nem vagy. Szerintem becsülendő a mentalitásod, te ilyen vagy. Keress egy magadhoz hasonló lányt és nem lesz probléma.

Tölts sok időt a lánnyal, próbáld kiismerni milyen és nem fognak átverni. Vagy próbáld megtörni a jeget annál, aki zárkózottabb. Az ilyen típus valószínűleg nem fog sértegetni meg ilyesmik.

A főnöknek meg a kollégáknak nem értem, mi közük a szexuális életedhez. Mond meg, hogy akadjanak le rólad.


Ha találsz egy rendes lányt, hidd el, értékelni fog.

2019. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudtam végig olvasni, mert túl hosszú, de soha ne csinálj olyat, amit nem akarsz, kivéve akkor, ha tudod, hogy szükséged van rá, vagy igazából vágysz rá.


Nem muszáj alkalmizni, inkább akkor alkalmi randizz. Vagyis hozz össze olyan randikat, aminél tudod nem lesz folytatás, tudod csak 1-2 óra és semmi mást nem akarsz, ezzel egy teljesen felszabadult randid lesz, ahol azt csinálsz amit akarsz és nincs megsértődés.

Ha a csaj fogja magát és 15 perc után elviharzik, az sem baj, mert csak egyszeri randit akartál

2019. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

26 éves vagy, szóval állj a sarkadra és mondd meg a kollégáidnak, hogy Te egyedül is el tudod dönteni mi kell neked és a jövőben ne foglalkozzanak a magánéleteddel.

Valaki csak van a családodban vagy barátaid között akivel tudsz beszélni erről - ha szükségét érzed, de ez valószínű, mert különben nem írtad volna ki ide a kérdésedet -

A zárkózott randikról meg annyit, hogy ha már randiztak veled a lányok, akkor mégsem lehetnek annyira zárkózottak. Szóval fel a fejjel, de ne görcsölj rá, ha havonta csak 1x randizol abból is simán összejöhet egy kapcsolat.

2019. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!