Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akivel (internet) összejönne alkalmi dolog, kiderül, hogy a világ másik végén lakik, véletlenül sem a közelben? Más is jár így, vagy ez valami béna "Isteni sugallat"? :/

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Isteni sugallat mire?

Hogy talán ne alkalmit keress hanem egy normális párkapcsolatot? :)

2018. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most ismerkedek csak ezzel a dologgal, szóval még nem feküdtem le egy lánnyal se. Az "Isteni sugallat" alatt azt értem, hogy ne gondoljak arra, hogy kipróbáljam lánnyal.
2018. máj. 22. 21:11
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem volt még részem phaszban, többek között azért sem, mert ha belegondolok, hogy hozzám ér egy férfi, kiráz a hideg, nem jó értelemben.
2018. máj. 22. 21:20
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom, nem a világ, csak az ország másik feléről van szó (az meg nem olyan nagy távolság). Ha alkalmi szexről van szó, miért ne autózhatna/vonatozhatna valamelyiktek 100-120 km-t?
2018. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Elsőre miért alkalmit szeretnél? Mert írod, hogy ezek szerint pasiva sem voltál. Nem bántásból vagy ítélkezve kérdezem, csak szerintem jobb ez úgy minden szempontból, ha szerelemből történik, nehogy megbánd utólag. Szóval akár emiatt is lehet az "Isteni sugallat",hogy ismerd meg jobban a másikat és ne akarj elkapkodni semmit :)
2018. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj, én nem vagyok leszbikus, de így is mindenki a világ másik végén van. Konkrétan, lakhatsz te akár bármelyik nagyvárosban is, ha nem Pest, kb az 50-60%-ot alapból bukod (akikkel itt ismerkedsz)
2018. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Én 600 km-re tálaltam meg azt a lányt akivel először lefeküdtem 😂😂 nincs lehetetlen csak tehetetlen ;)
2018. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia:) a #6 os valaszoloval teljes mértékig egyet értek. Az első tenyleg valaki olyannal történjen akit szeretsz, de legalábbis ismerjetek egymást. Hidd el sokkal jobban is esne úgy, mint sem valaki idegennel. ;)

De ha gondolod en szívesen ismerkedek bárkivel es en is egy kapcsolatot keresek.

19/L

Szombathely

2018. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Puszta kiváncsiságból mer hova valósi vagy? :D (megye elég)


Amúgy ez rám is igaz...amint találnék egy normális pasit (lány vagyok) az biztos hogy az ország másik felében van....v túl nagy a korkülönbség :/

2018. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
10-es: ez leszbikus kategória, itt jobb esetben mindenki lány, nem kell külön kiemelned. Azt meg nem csodálom hogy nem találsz normális pasit...:)
2018. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!