Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Szerintetek vonzo ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Szerintetek vonzo ha egy lanynak kicsik a mellei, vekony a dereka, a hasa majdnem lapos, de vastagabbak a combjai? Mi a velemenyetek ilyen alakrol?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is!
2019. jún. 12. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a kismellű, nagyseggű csajok mint AJ Applegate, Mandy Muse, Kaycee Brooks, Kristina Rose
2019. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyenek!!!!
2019. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
és ha ehhez nagy kerek kőkemény segge van akkor főnyeremény. legalábbis alakra.
2019. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most a vastagabb lábat hogy képzeljem el?? Egy fotó igazán nagyon sokat segítene. Amúgy a vastag láb nekem nem jön be. Írj, ha kíváncsi vagy pontosabb véleményre
2019. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A vastagabb combot nem tudom hozzáképzelni, egy fotó sokat segíthetne. Egyébként így a leírás alapján azt mondanám, hogy különleges. És én ínyenc vagyok :)
2019. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyilván csak ezért nem hajtanék el egy lányt, ha minden másban bejön, de inkább legyenek csak a combjai is normálisak vagy vékonyak.
2019. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Biztos,h nem utasítanám el,ha szépen mosolyog! ;)


aláírás:

Egy vén trotty :D

F44

2019. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Imádom az ilyen típust !😊
2019. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!