Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan pasival akinek kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés
OLyan 10-12 cm állva, átlag vastagságú. Nagyon fontos számomra a szex, és félek, hogy nem elégítene ki kellőképpen.
2019. jún. 13. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha kicsinek tartod akkor nyilván nem voltál még nővel akinek élőben kikerhetted volna a véleményét. Akkor viszont hogy lehet neked nagyon fontos a szex? Különben dugd bele egy tál pacalba, ha elmész tőle akkor egy igazi nővel sem lesz gond ;)
2019. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2019. jún. 13. 16:20
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Én páromnak 13 centi, de nekem nincs bajom vele. Minden alkalommal elélvezek. Bár az eddigi visszajelzések alapján én egyébként is szűk vagyok, szóval sosem voltam komfortos a nagyobb méretű emberekkel.


N

2019. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez hogy derül ki összejövés előtt?
2019. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Mar elore felek leirni ezt a kommentet, de hatha a hasznodra lesz.


Volt egy baratom akinek eleg nagy volt a szerszama, brutalis volt, de hozzaszoktam. Utana lett egy masik akinek joval kisebb volt. Szinte nem ereztem. De nagyon szerettem ot, es ugy voltam vele, lesz ami lesz, ezert nem szakitok. Es hozzaszokott vegulis ehhez a merethez a testem, teljesen eleg volt, neha mar fajt is. Ha belegondolsz, szuzen meg 1 ujjat is fajt bedugni, nem hogy egy egesz peniszt. Szoval szerinten rugalmas a huvely es hozzaigazodik a partneredhez, persze kell neki ido...

2019. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Puding próbája az evés
2019. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Én az említett mérettartomány alsó részébe tartozom. Van barátnőm. Szóval igen, összejönnének. :)
2019. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Eddig mekkorához voltál szokva?
2019. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem, mert férfiatlan és bármit rizsáznak is, nem tud vele rendesen kielégiteni. Max.akkor ha még nem voltál szèp nagy mérettel és nem tudod összehasonlitani a kettőt.
2019. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9. Az mekkora?
2019. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!