Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatalabb ferfi tanarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb ferfi tanarok nokent tekintenek a kb 17 eves diaklanyokra vagy csak gyerekkent? Altalaban tudnak vonzodni hozzajuk? (Akik nem pedofilok nyilvan :D)

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Van olyan, hogy együtt vannak, és az iskolában nem mutatkoznak, csak néha beszélgetnek a folyosón. Iskolán kívül találkoznak.
2019. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Tudom hogy vannak ilyenek. De most a megszokottra gondolok ugy altalaban :)
2019. jún. 15. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Egy ilyen kapcsolat nem "megszokott".


A két házasságom között kaptam el diáklányokat érettségi után. Egyet talán szeretni is tudtam volna. A sors mást akart, szerencsére.


Bugyuta a kérdés. A pedofília idekeverése meg még bugyutábbá teszi. Te magad vagy gyerek még.


Lehet lepontozni.


Egy tanár

2019. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egy 17 éves lány már kifejlett nő, nem pedofília ha valaki vonzónak találja őket. Én tanárként is és férfiként is mondhatom, hogy vonzóak, még ha nem is kezdenék egyikkel sem elvi okokból.
2019. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
istenem annyira fogalomzavarban vagytok. a pedofília az amikor még egy gyerek nincs kifejlődve szexuálisan ergo 0-12 év közöttiek. nem véletlenül enged meg magának mindent a kormány mert az emberek semmivel sincsenek tisztában.
2019. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos minden férfi tanárban, főleg fiatalban tombol a hormon.
2019. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
tudnak de megosztó nagyon szóval én kerülném az ilyet még ha elballagott és megvan a kémia és még mindig szeretné akkor talán.
2019. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem a pedofilt hogy ne az alapjan valaszoljunk, hogy "persze hogy tudnak vonzodni hozzajuk, valaki 10 evesre izgul"... tudom mit jelent
2019. jún. 15. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nőként tekintek rájuk, s elvi okokból nem kezdek ki tanítványommal az iskolában


42 éves tanár

2019. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos van tanár, aki hazamegy és magához nyúl.
2019. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!