Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci, rövidhajú nők! Hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, rövidhajú nők! Hogy van erőtök az élethez, így hogy a férfiak nemigazán tekintenek rátok szexi nőként és partnerként?

Figyelt kérdés

Ffi vagyok. Látom, amit látok. Utcákon,buszokon, mindenütt..

Ilyen duci,rövidhajú lányokat nem nevezhetném a férfiideálnak.

(ezek kemény szavak, elnézést is kérek minden ilyesféle nőtől, csak ilyen az élet. Sajnos mindenki először a külsőt nézi és dönt a másik felől, akár 10 másodperc alatt).


Legyen az férfi vagy nő.Társkeresésként vagy szexpartnernek, mindig a látszat a külső a fontos az embereknek.


Kíváncsi lennék ilyen nőkre, hogy mit éreznek legbelül? Hogy van erejük küzdeni az életben? Miben bíznak egyáltalán? Élet ez nekik?



2019. máj. 16. 20:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Duci vagyok 2cm a hajam es 16 eves korom ota mindig volt pasim

Raadaskent joooo pasik :-D

Mirol beszelsz ???

Most vagyok 45 es a ferjem mellet van mas is akinek tetszem

2019. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
De ezt mar kerdezted ... Szal ne provokalj ! Akkor sem bologattak neked ...
2019. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
De ezek olyanok, hogy fél év alatt korrigálható. Lefogy, hajat növeszt, kész. Nem olyan, mintha a férfi mondjuk alacsony.
2019. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok duci, de rövid hajam van és semmilyen hátrányát nem tapasztalom.
2019. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Neked hogy van erőd az élethez úgy, hogy egy idióta vagy? Ilyen élettelen felszínes izéket mint te, nem nevezhetném egy intelligens embernek.

Elnézést kérek ezért, csak ilyen az élet. Mivel te mindenki ideállja vagy külsőleg nyilván, sajnos az undorító belsőd nem kompenzálja ezt.


Kiváncsi lennék rád, te mit érzel ilyenkor legbelül? Hogy van erőd élni? Miben bízol egyáltalán? Élet ez neked?

2019. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Biszex vagyok. Nem csak férfiak tekintenek rám szexpartnerként, de olyan nők is, akikről te nem is álmodhatsz. 😂
2019. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
3-as kiegészítése: vagy nem olyan, mint egy szorongásos betegség.
2019. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Te miért nem inkább a saját dolgoddal foglalkozol?
2019. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
#7: vagy ha hülye valaki. Én ugye lefogyhatok. De a kérdező már nem lesz okosabb.
2019. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Most hátközépig ér a hajam, de volt tüsi is. Utcán idegenek állítottak meg, lányok is, hogy milyen jól áll. Mondjuk kövér nem voltam.
2019. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!