Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik megbánták, hogy nem kezdtek el hamarabb járni prostihoz?

Figyelt kérdés
Például csak 30 évesen kezdtek el járni és rájöttek, hogy már 20 évesen is járniuk kellett volna. Sok jóból maradtak ki.

2019. jún. 15. 17:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
40%

Ja, biztos sok jóból maradtak ki: Fizetni a szexért egy random csajnak, akin már a fél város átment.

Mindezt azért, mert nem tudnak normális barátnőt szerezni.

2019. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Nincs ilyen! Mindegy mikor megy az ember megalázni magát hogy pénzért kap szexet, másoknak meg pénz nélkül 20 nő összejött tiniként.
2019. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
39%
1# ja meg nagyobb az esélye hogy elkapja a nemi fertőzést
2019. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
Már több 200 visszautasításon vagyok túl és csak 3 hétig volt barátnőm. Ha megélem a 40. születésnapom, onnantól én is járni fogok, leszarom, hogy az erkölcscsőszök mit mondanak.
2019. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%
4-es vagyok. Még hozzátenném, hogy 39 éves vagyok.
2019. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
39%

"1# ja meg nagyobb az esélye hogy elkapja a nemi fertőzést"

Jogos! Ez is fontos és kihagytam, köszi!

2019. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
73%
Én szerencsére nem fogok ilyenen bánkódni, mert már 17 évesen tudtam hogy szerencsétlen vagyok nők terén, ezért már akkor elmentem prostihoz és elvesztettem vele a szüzességem. Most 20 éves vagyok, azóta 1 prostinál voltam tavaly. Barátnőm soha nem volt még de ezen a 2 alkalmon kívül még nővel se voltam. 🙁
2019. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%

Olyan téren bánható, hogy kb. azonos eredményt kapsz, mintha "rendes" kapcsolatod lenne, csak itt előre tisztázva van és tudod, hogy kamu, míg a valóságban a partnered eljátssza a dolgokat, de emiatt sokkal rosszabb, mintha vagy 1.nem tenné vagy 2.tudnád, hogy kamu. Olcsóbbnak azt sem mondanám, mert onnantól rengeteg pluszkiadásod lesz, mert onnantól nem tehetsz akármit, a partnered elvárja majd, hogy ez meg az legyen, meg onnantól nincs párszázforintból kihozott ebéd amit magadnak főztél, nem-nem, onnantól jó hosszú listák vannak, értelmetlenül túlárazott cuccokról, főleg, ha a partnered vegán vagy valami glutén-ellenes szélmalomharcos. És ha van kutyája amit majomszeretettel istenít, akkor készülj, hogy MINDEN pénz a kis Fifikére megy el majd, mert KELL. Szóval ugyanott vagy anyagilag is.


Alkalmak tekintetét nézve szintén, kivéve az első időszakot, de aztán úgyis hamar lecsökken a havi 1-2 alkalomra, prostiknál sem lenne több vagy kevesebb.


A szerelem még a normál irányába húzná, de létezik olyasmi egyáltalán? Ami nem egy megjátszás, vagy érdek?


Sajnos nem.

2019. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
14%
Na nézzétek meg a hetest. Jól példázza, hogy hiába mész prostihoz, nem leszel boldog, mert neked állandó barátnő kell, nem alkalmi érdekszex.
2019. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
70%

Megígértem magamnak, hogy a 25. születésnapomon elmegyek prostihoz. Pont akkor volt alakulóban egy lánnyal, így ezt elnapoltam.


Természetesen pár hét után kinyögte himihumi kifogásokra hivatkozva, hogy bocs, de mégse. Úgyhogy nagyon bánom, hogy nem mentem el akkor. Most 26 vagyok, több száz visszautasítással a hátam mögött, életuntan, depressziósan, az egész világ felé mérhetetlen gyűlölettel. Ja, sokkal jobb a lelkemnek, hogy még mindig szűz vagyok! (Az iróniát, remélem, értjük.)

2019. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!