Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik megbánták, hogy nem kezdtek el hamarabb járni prostihoz?

Figyelt kérdés
Például csak 30 évesen kezdtek el járni és rájöttek, hogy már 20 évesen is járniuk kellett volna. Sok jóból maradtak ki.

2019. jún. 15. 17:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

#30


Sajnos ismertem olyat aki nagyon sokmindent eljátszott és mondott mindenre szinte olyat amit hallani akartam, csak mert túl idősnek gondolta magát és neki már mindegy... (valóban jóval idősebb volt nálam). Aztán gyanítottam, az ellenkezőjét mondtam... És minden további nélkül azzal is egyetértett rögtön.


Áh.

2019. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

#31

Ezek szerint sikerrel kifogtál egy rossz színészt.

2019. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

#32


Ja, csak tudod mi a baj? Az, hogy előtte eléggé beleéltem magam "el sem hiszem, hogy ennyi dologban egyezünk", másrészt pedig azóta mindenkinél azt figyelem, vajon igazat mondanak-e. Pedig előtte se voltam egy túlságosan naiv ember. (Az nagyon régen voltam)

2019. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

#33

Igen, sokan vannak úgy, hogy eleinte beleélik magukat. Sőt, szerintem majdhogynem minden emberre jellemző.

Te lehet átestél a ló túloldalára és túl gyanakvó lettél. Nehezen tudnál megint megbízni valakiben. De kockázat nélkül nincs nyereség, mint tudod.

2019. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
93%

16 évesen voltam először prostival.

Átlag havonta egyszer megyek,ugyanazokhoz a lányokhoz.(Kevés a megbízható szolgáltató.)Nem tudom,hányszor/mennyivel voltam eddig,most leszek 38.

Nem hiszem,hogy kimaradtam volna bármiből,de ez személyiség függő.Nekem a szex inkább szükséglet,mint örömforrás,de én amúgy sem találok örömet semmiben.

2019. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
87%

A sok fotelokoskodás után én elmondhatom 27 éves koromi nyűglődtem a szorongásaimmal.


Megaláztak, összetörtek, kibeszéltek, kinevettek.


Kb 3 barátnőt buktam a szüzesség miatt. Több évig halogattam az egészet az erkölcshuszárok miatt.


Aztán végre rászántam magamat, elmentem prostihoz. Ez csak egy jelképes "szüzességirtás". Se jó se rossz nem volt, csak beadtam egy védőoltást magamnak.


Utána sem változott semmi, csak épp elmúlt a szorongásom és végre nem kellett hazudjak többé (Innentől azt mondtam, egyéjszakásban vesztettem el. Tehát nem hazugság :) )


Hamarosan lett is barátnőm akivel pár pohár bor után karmolósat szeretkeztünk hosszasan. Minden bátorságom megvolt hozzá.


A prostira nincs többé szükségem. Szűzként lehetetlen ismerkedni/csajozni. Felejtsétek el!


Csak még több szorongás és megalázás gyűlik fel. A nők irtó kegyetlenek tudnak lenni ezen téren. A földbe tapossák a maradék önbizalmad is. Ne hagyjátok, tegyetek ellene még 20 környékén, amikor még előttetek van pár szép év. Tőlem az erkölcshuszárok elvették ezt a pár szép évet, úgyhogy tűzzel vassal kell küzdeni ellenük.

2019. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
78%
Egyrészt a prostinál nincs becsületesebb, másrészt anyagilag is sokkal olcsóbban megúszod mint egy ,,rendes" barátnővel.
2019. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Sose voltam prostival. Minek mentem volna?
2019. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Én bánom, h nem kezdtem hamarabb prostikhoz járni. Utolsó szakításom után 7 évig próbálkoztam normál módon nőhöz jutni. Ahogy az anyagi helyzetem megengedte (4 évre rá), menni kellett volna. Rövid az élet ahhoz, hogy ennyi ideig cölibátusban éljek, most, hogy egy pár éve már járok, sokkal jobban érzem magam.


37F

2019. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!