Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miert hazudnak több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miert hazudnak több centit a farkukról?

Figyelt kérdés
Pl akinek 13cm az 15nek hazudja. De miert?

2019. jún. 15. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sosem hazudtam, nem mérem, ha a lány kíváncsi, nézze meg.. 40 f..
2019. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy exem 16-ot mondott, nem hittem el, lemértük, és kiderült 19-20. Úgyhogy van aki alá lő, vagy egyszer lemérte 15 évesen, aztán még nőtt neki azóta.
2019. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es, én az első vagyok, köszi hogy megerősítesz.. Szerintem normális ember nem méri a fütyköst.. vagy igen?
2019. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Amiért a nők olykor ugyan ezt teszik a korukal vagy a súlyukal kapcsolatban de hordasz magadal mérőszalagot ? Meg lehet azért csinálják mert mindenki nagyont mond és ha az igzit mondaná reflexből mindenki lekerekítene mint ahogya kérdésből adódik tehát akkor jobb többet mondani meg mérni se mindegy h h mérik...
2019. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, tudom hogy sok leszek, az 1-3-as vagyok! 4-es örülök a hozzászól

ásódnak! ÉN vak vagyok és így ismerkedek, és volt már hogy a lány bemutatta magát hogy milyen külsőre, és bocsánat egy "tehén" érkezett" meg.. Nem baj az sem, csak miért kell lódítani? :)

2019. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sose mondom meg a farkam méreteit, mert semmi értelme. Majd látja, ha oda jutunk.
2019. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én azt szoktam mondani hogy nincs 20 centi


:D

28f

2019. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nincs olyan, hogy a magyarok ilyenek, vagy olyanok, mégis közismert a vélekedés: Amerikában az a mondás járja, hogy a magyar mögötted lép be a forgóajtónál, de előtted lép ki. Szóval mi "ügyeskedünk", ebben is, azt gondoljuk, a nők kivánatosabbnak tartanak, ha nagyobb a farkunk. Az önkéntes bevalláson alapuló statisztika szerint a magyaroknak van a legnagyobb péniszük Európában, a környező országokhoz képest +2cm...
2019. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem méred le lábbal?
2019. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azert mert 13-sal senki nem ismerkedik!

Meg a 15-sel se! Nekem akkora van és amint elmondom hogy kicsi van egyből törölnek / eltűnnek .

Egyszóval amiért hazudnak, az az hogy egyáltalán szóba álljanak vele a lányok.

Akiknek ugye tudjuk nem számít a méret 🤣🤣🤣🤣🤣

2019. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!