Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akiknek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiknek nincs orgazmusuk, de bemesélik maguknak, hogy jó a szex a párjuk közelségétől, azok miért hazudnak maguknak?

Figyelt kérdés

Annak oka van, ha nincs orgazmus és legtöbbször az ok egy béna férfi. A nők miért nem tudják az érdekeiket érvényesíteni? Inkább hazudnak maguknak és elvannak a posványban?


Én elhiszem, hogy jó érzés ölelkezni is, de ne vicceljünk már, a szex nem erről szól.


2018. júl. 1. 21:50
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
Honnan a fészkes fenéből tudod, hogy más ember hogy gondolkodik erről?
2018. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Sokszor mondják a nők, hogy nincs orgazmusuk, de tűrnek. Sokszor hallottam azt is, hogy nincs orgazmusuk, de így is szeretik az együttlétet.

De ez a kérdés specifikusan ezekhez a nőkhöz szólt, senki nem mondta, hogy a nők többsége tűrné azt, hogyha béna lenne a srác.

2018. júl. 1. 21:54
 3/49 anonim ***** válasza:
65%

Az elején én is bemeséltem magamnak hogy orgazmus nélkül is jó.

Ennek 3 oka volt.

1. Nagyon szerelmes voltam, és mindent imádtam amit a párom tett velem

2. Nem akartam veszekedni, megbántani őt, vagy esetleg emiatt elveszíteni

3. Mivel nem tudtam milyen jó az orgazmus, ezért nem is nagyon hiányzott. Magamnak sikerült, de úgy voltam vele hogy akkor magamnak megoldom.


Aztán egy idő után, mikor a rózsaszín köd elmúlt, már kezdett zavarni, ezért megbeszéltem vele hogy hogyan lenne jó.

Aztán ugye megtapasztaltam az orgazmust szex közben is, és rájöttem milyen hülye voltam régen.

Azóta csak 1x játszotta el, hogy orgazmus nélkül hagyott, jól ki is vágtam a balhét hogy ő ezt nem fogja még egyszer eljátszani velem.

Ne aggódj azóta tanult az esetből.

2018. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%

Próbálják értékelni azt ami van, es nem stresszelik magukat valami miatt, amuire képtelenek.


Szerintem ez egy érthető reakció, főleg ha már mindent megpróbáltak, mind partner, mind technika terén.

2018. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
93%

Nekem "saját magamtól" sincs orgagzmusom,így pedig nem csoda ha a partneremmel sem. Mondjuk nekem már a szexualitásom megismerésekor sem volt túlságosan "fontos" ez az egész.

Nem gondolnám,hogy a partneremmel van a baj,elvégre ez nekem sem volt fontos soha. Nem is törtem magam érte. Én egyszerűen ilyen vagyok és voltam is mindig.

Persze sokan most jól lepontoznak meg leszólnak majd,merthát ez micsoda dolog,irgumm-burgumm. Pedig nekem ez így mindigis megfelelt. Ha sose volt rá igényem akkor nem gondolnám,hogy kötelező. Persze másabb vagyok,mint nások. Ez tény. Azonban nem tartom kizártnak,hogy rajtam kívül os van olyan ski hasonlóan érez.

2018. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
10%

2018


Minden nő hazudik. Van aki ezért van aki azért.

Amikor egy igazám ronda féldisznó 200blájk után elhiszi hogy topmodell akkor önmagánal hazudik.

Amikor egy zsírdisznó kapafogú a 3. Szexpartner után behazudja hogy jó nő akkor is magának hazudik.

Amikor az ostoba fesztivál lotyó felveszi a fekete keretes szemüvegetbés behazudja hogy ő okos akkor önmagának hazudik.

Amikor elnyomják a pasit a kapcsolatban és dominánsnak tűnnek akkor is önhipnózis történik


Ez 2018


Felületes felszínes világ

2018. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%
Fiatalon nemigen volt orgazmusom es nem is hianyzott. Akkor tenyleg az intimitas miatt szerettem szexelni.
2018. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
96%

nekem nincs orgazmusom, és így is imádok szexelni. nem csak a közelség, attól még, hogy nincs csúcspont, fizikailag is jó érzés nagyon is. nem mesélek be magamnak semmit, hisz kívánom (ha pár napig nincs szex, hiányom van és hisztis leszek) és élvezetet lelek benne.

masztizással sem volt soha orgazmusom, de attól függetlenül azt is szoktam, mert jó érzée. akkor ezek alapján ezt is csak bemesélem magamnak, Kérdező? :D

2018. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy nem hiányzott az orgazmus? Ha valamit nem tudtok elérni, akkor inkább nem is próbálkoztok már?
2018. júl. 1. 22:23
 10/49 anonim ***** válasza:
94%

Tudom kérdező. Naaaagyon hihetetlen és biztos nehéz elképzelni,de azért erőltesd meg magad és próbáld meg. Szóval:

Amire az emberek nem vágynak,azért nem tepernek.

Amit nem tartanak fontosnak,az mellőzik.

Ami számukra jó,azt csinálják.

Eddig tiszta? Ha igen,akkor azt is tudd meg,hogy mi mind mások vagyunk. Máshogy érzünk és élünk meg dolgokat. A gond nem a mássággal van,hanem azzal,hogy ezt sokan nem fogadják el.

2018. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!