Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak, nőknek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak, nőknek miért megalázó/elfogadhatatlan a barátság extrákkal kapcsolati forma?

Figyelt kérdés

Sosem értettem miért. Nagyon kevés csaj tudta felfogni, kis ideig miről szól ez.

Valaki útközben jött rá, hogy többet akarna... de a lényeg: ha hallanak erről azt mondják megalázó ez a kölcsönösen előnyös kapcsolat.



2019. jún. 17. 12:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok eltájolva, de mintha a kérdés nem szexkapcsolatra vonatkozna!

Barátság extrákkal! Nem szex bátorsággal!

Nekem van legalább 2 igazán jó (csak) barátnőm, akikkel simán el tudnám képzelni a szexet. Mert ezáltal teljesedne ki igazán ez a kapcsolat. Hogy nem csak egymás lelkét ismerjük és ápoljuk, hanem ha nincs egyikünk sem kapcsolatban, akkor a testnek is meg tudnánk adni, amire szüksége van. Nehéz ezt elmagyarázni és megértetni. Miért ne lehetne egy lelki barát testi barát is? Ettől még nem kell kapcsolatban élni vele.

2019. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

*bátorsággal = barátsággal

Bocsi... Okostelefon :-D

2019. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es nagyjából mindent leírt, ami a kérdés kapcsán hirtelen eszembe jutott.Kár volt lepontozni. (Mondom ezt pasiként.)
2019. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#11:

Végre! Hihetetlen. Valaki megértette miről beszélek. Szóval akkor más is ertette a kérdest... csak sokkal kisebb a jól értelmezési arány.


És ja. Pontosan erre gondoltam.

2019. jún. 18. 18:23
 15/19 A kérdező kommentje:

#13:

Az 1-es felhasználó egy nem túl okos, annál arrogánsabb... ember?


Beszéltem vele. Feleslegesen személyeskedő azzal aki tud érvelni, és amire ő nem tud logikus magyarazattal válaszolni...


Ennyit erről.

2019. jún. 18. 18:25
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, kérdező. 11-es válasza éppoly férficentrikus, a női lelket távolról sem ismerő, mit a te kérdésed.
2019. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem ábrándítottál ki.

Szerintem meg te tevedsz. Na és?


Úgysem te leszel az aki megmondja nekem mi igaz és mi nem.

Nem filozófiaóra ez.

2019. jún. 19. 12:59
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nyugodtan fogadd el, amit Miquel bácsi mond. Nem véletlenül nőpárti az öreg.
2019. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%

Szóval, akkor most lehet veled egyetérteni, vagy elhúzni a francba? Ha csak egyféle véleményt akarsz hallani, akkor minek írsz ki kérdést?


Egyébként azért, mert valószínűleg azt érzik, hogy csak kihasználnád őket. A nők inkább időt szánnak arra, hogy minőségibb partnert keressenek, mintsem lefeküdjenek akárkivel. (kivéve, ha nagyon kívánják az illetőt)

2019. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!