Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért van annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van annyira túlértékelve a szex?

Figyelt kérdés
Személy szerint sohasem voltam népszerű a nők körében. Egész fiatalon még próbáltam nyomulni, aztán kicsit idősebb korban nem voltam elég menő hozzájuk. Még egy kicsit idősebben én szúrtam el, mert addigra már annyira aggódtam ezen az egészen. Most pedig, így 2 hónappal a 30 előtt már bátorságom sem lenne hozzá, eléggé szégyelném magam, ha kiderülne, hogy egész eddig az első alkalomra készültem. Szóval igazából a napi maszturbálás sem rossz, napi 2-vel kényelmesen el lehet lenni.
2019. jún. 18. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ilyenkor a legtöbb esetben az van, hogy túlértékeli az illető a húspiaci értékét.


Kell egyfajta reális gondolkozás.. A jó ligában játszás. :) Például valaki mondjuk egy alacsony, kopaszodó, építkezésen alsó pozíciót betöltő 40es munkás nyilván nem túl jó, hogyha a korunk átlagos idelját megtestesítő, fogorvos, társadalmilag felkapott valakinél próbálkozik az ember. Én azt látom, hogy sokan éveken keresztül a rossz kategóriában próbálkoznak és ettől elmegy a kedvük.



Valaki dönthet úgy, hogy olyan csajokkal nem akar lenni, akik hajlandóak lennének vele szóba állni, mert az neki már túl alacsony kaszt. Nekem is van olyan ismerősöm, aki így döntött.


De a fontos a tudatosság, hogy tudd, mit miért teszel.

2019. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Te h.lye vagy..
2019. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért van túlértékelve a pénz, a víz, az idő?.... Egyik sincs! A szex sincs! Mindegyik nagyon értékes.


A szex csodás dolog. Testi és lelki kapcsolódás egyaránt. Sajnálatos hogy a mai világ életképtelenné teszi az embereket sok tekintetben. Sajnálatos hogy egyes emberek úgy járnak mint te. Ebben viszont neked is van részed. De nincs késő nem vagy halott se vén trotty.


A helyedben minél előbb elmennék egy prostihoz. Aztán regisztrálj a badoo.com ra és kezdj el nőkkel ismerkedni!

Nem tudom hogy nézel ki de a hiba általában nem a külsejében van az embernek hanem a belsőjében.

2019. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"A helyedben minél előbb elmennék egy prostihoz."


Az a baj, hogy ez sem mindig jó, mert a prostik a sok általuk átélt szar élményt szeretik átaggatni a másikra, ha úgy sejtik, az gyenge vagy védtelen. A srác sajnos pont ilyennek tűnik, esetében nagyon nagy tájékozódás kell, mielőtt elmegy, ha nem szeretne +1 megalázást.


Tudok segíteni ha kell privátban.

2019. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki értékeli túl. Én is viszonylag későn kezdtem de bőven volt benne részem mert elég durván habzsoltam a dolgokat amikor rájöttem, hogy jó. Aztán pedig úgy voltam vele, hogy nem is olyan nagy dolog ez, kb. mindegy, hogy megdugok valakit vagy kiverem magamnak (sokszor az utóbbi egyszerűbb és jobb).


Általában szerintem a szűzek és tapasztalatlanok misztifikálják túl ezt az egészet. Egy 35-40+-os nő már tisztában van a szükségleteivel és ugyanúgy megszerzi ami kell neki, mint egy fiatalabb férfi. a különbség csak annyi talán, hogy a 40 körüli férfiak jelentős része családos és nehezebb megszerezni, de talán nem is gond, sok nő akkor kezd el újra élni és rámegy a fiatalokra (is).

2019. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudni mi van most, de anno fiatalon volt egy haveri társasága mindenkinek, és mindig akadt egy luvnya, aki attól érzi élőnek, értékesnek magát, ha kielégítheti a fél várost, mindenhol van ilyen agybeteg nő. Csak a magányos farkasok maradtak szüzek...Nem azt néztük hogy topmodell legyen, a lábaközt ugyanaz van.
2019. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a prostik mennyire élnek a lelki terror eszközével de sok visszajelzést olvasni sok lányról h mennyire kedves aranyos törékeny. Én dominánsabbakkal voltam de akadt olyan aranyos féle is. Azonkívül hogy drágák semmi veszélyt nem látok a dologban.
2019. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért értékelik sokan nagyra a szexet, mert egyszerre sok igényt kielégít: kapcsolódást másokhoz, teljesítményt ("ez is megvolt"), pozitív visszajelzést másoktól, élvezetet és egyben valami olyat, amiből a legtöbb ember kevesebbet/mást kap, mint amit szeretne.


De ez csak az érme egyik oldala. Szerintem igazad van, és túlértékelik sokan a szexet. Ami igazi érték az az, amiből csak egy van, és ha beleszakadsz sem lesz belőle másik. Ilyen minden ember életében az idő (ami csak fogyni tud), ilyen az egészség (ezt sokan mondják, de mindig csak utólag, ha már nincs meg) és ilyen néhány ember, akit igazán szeretsz, de elveszíted őket. Ezekhez képest a szex sehol nincs. (Emiatt szerintem az a pocsék érzés, mikor rájössz, hogy ezeket vesztegetted el.)


Pénzből lehet szex, szexből pénz, kitartásból siker, sikerből pénz és így tovább. De az az idő, amit elvettek tőled sosem jön vissza, és az egészséged sem kapod vissza, ha úgy alakul az életed.


Ha szexet akarsz, érdemes megcélozni, amit sokan értékelnek (siker, pénz), de az is elég, ha egyéniség vagy (nem a búvalbélelt formátumban). Szerintem neked sincs hozzá késő, tökmindegy mikor kezded. Használd ki az internet adta lehetőségeket és ne specifikusan ismerkedj egy-egy emberrel, hanem próbálj meg nagy merítéssel dolgozni (itt felettem erre javasolták a badoo-t). Aztán, ha már látod, hogy neked is összejön a dolog, mehetsz azokra a lányokra, akik megfognak valamivel.

2019. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó az biztos de inkább amolyan szükséglet mint az evés ivás azt is lehet magasfokon nagy élvezettel lehet művelni... De egyébként szinte ugyan abban a cipőben járunk ezek a negatív önkorlátozó hiedelmek mert én mondjuk nem egyszer lehettem volna komolyabb viszonyba csajjal de annyira szégyenlős és zárkózott voltam h nem tudtam legyőzni max illuminálva de van egy enyhe szociális fóbiám is van..
2019. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

kurv bármikor lehet de egy jó m@szti többetér meg nagyon sok gond van az emberekkel sok idő pénz és energia nehogy aszt hidd olyan jó csak az eleje..

Beleszoknak s után a szívás az egész.. többet érsz ha megtalálod életed hivatását vagy hobbiját amit pénzre lehet váltani s ahogy nő a hatalmad úgy találsz majd kompenzációs lehetőségeket..

2019. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!