Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz a pletyka, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a pletyka, hogy sok diáklány van, akik hajlandóak juttatásért cserébe bizonyos dolgokra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 23:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
73%

Nem titok, hogy sok ilyen van. Nekem az albérletemet fizeti és plusz még költőpénzt is fizet egy pasi, cserébe heti három alkalom szex jár neki. És ismerek más lányokat akik hasonlóan csinálják...

20L

2019. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
33%
Én miért nem tudok ilyen gyámoltalan, támogatandó kis diáklánnyal összefutni? 😲☹️😕
2019. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
79%

Ők nem gyámoltalanok,pontosan tudják mit csinálnak.

Volt már ilyen kapcsolatom. F

2019. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az sem baj, ha pimasz és szemérmetlen, gátlástalan és céltudatos! ;)
2019. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
38%
Előkészítik a testet a befogadásra, most mèg kicsiben, később már a rosszlányokon folytatják!
2019. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
70%

Vidéki diáklányként ha Pesten akarok tanulni akkor vagy hülyére dolgozom magam, hogy aztán mellette hülyére tanulhassam magam, vagy keresek egy pasit aki fedezi a költségeimet. Albérlet, kaja, ruhák... Én egy nős pasival álltam össze, aki vállalkozó, szó szerint zsebpénz neki az ami nekem egy vagyon. Megkedveltem és nagyon jó vele a szex is, bármikor jöhet hozzám. Az sem zavarja, ha mondjuk egy-egy házibulin mással is kavarok, elvégre nem a pasim...

21/L

2019. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 Whitewolf19 ***** válasza:
66%

Elszomorító ez szerintem... A gazdasági okain túl a társadalmi és erkölcsi züllés és romlás..

Több ilyenről tudtam én is.


F/25

2019. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 anonim ***** válasza:
88%
Albérlet plusz költőpénz heti 3 szexért ? Jézusisten az a csávó .... Sokkal olcsóbban is kaphatna szerintem szexre lányokat xD bár igaz nem mindegy hol van az az albérlet
2019. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 anonim ***** válasza:
43%
16os ,és büszke vagy magadra ? Szüleid büszkék lennének arra ha tudnák hogy a kicsi lányuk egy k..va .legalább szingli pasival csinálnád ezt azt mondanám talán oké de felesége van basszus ...pfúú de gáz vagy
2019. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 K.L.Kiss ***** válasza:
81%
Én nem gondolnám, hogy ez a "züllés" Olyan újkeletű volna. Sőt! Nagyon is régi keletű és majdnemhogy természetesnek mondható a kultúránkban, hiszen olyan kemény kényszerek vannak, amik szinte kikerülhetetlenné teszik az ilyen típusú "alkalmazkodást" bizonyos célok elérhetővé tétele érdekében. És nem törvényszerű, hogy ezek a lányok a "rosszlányok.hu"-n folytatják. Az esetek nagy részében elég jó, vagy legalábbis elviselhető kapcsolat, ami mellékesen (vagy nem mellékesen!) a célhoz is hozzásegít.Ők egy centivel sem kevesebbek, mit azok a csajok, akik férjhez mennek a pénzes pasihoz, akármilyen visszataszító!Sőt!!!
2019. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!