Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyilvános helyen próbafülkében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános helyen próbafülkében természetben milyen a szex? Párommal ki szeretnénk próbálni.

Figyelt kérdés
Ti csináltátok már? Milyen volt? Mire érdemes odafigyelni?
2019. jún. 19. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Próbafülkében eszembe sem jutna, természetben viszont szeretem.
2019. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

vicces, de semmi extra

maga a szex rész nem lesz jó, de a környezet, a tudat és a lebukás veszélye izgalmassá teszi. Én emlékszem, hogy milyen tiltott helyeken csináltuk már, de arra egyáltalán nem, hogy pontosan miket is csináltunk vagy hogy egyáltalán élveztük e

2019. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Természetben , töltésen. Napsütésben. Izgató volt h megláthatnak. F.
2019. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Természetben jó, arra kell figyelni, hogy ne hangyabolyba vagy hasonló helyre telepedjen le az ember. :D
2019. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem, hogy izgató ha meglátnak, csak manapság mindenkinél ott a teló. Mire abbahagyjátok, már lehet, fenn is vagytok a neten 😂😂
2019. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, de tényleg ma már mindenkinél van minimum egy telefon, full hd kamera felbontással, és az emberek nagy része ha észrevenne egy ilyet, azonnal kamerázna aztán mehet a netre, mert ez milyen vicces...
2019. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Próbafülke? Ezt nem értem. Ez nagy kockázattal jár, elõbb-utóbb feltűnik, hogy sokáig nem jön ki senki, hacsak le nem zavarják a dolgot egy pár perc alatt. Sõt lehet hogy bizonyos helyeken rejtett kamera is fel van szerelve. Úgyhogy egyáltalán nem tartom jó ötletnek a próbafülkét.
2019. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbafülke nem nyugodt hely, nagy a külső zaj, zavaró.
2019. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy régi gombos telefonom van, ha azt szeretnétek, hogy olyan lásson meg, aki még egy rendes képet se tud csinálni, szóljatok, és akkor én leszek az!
2019. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
A próbafülke tényleg elég necces, inkább strandon az öltözőfülkét javaslom, ott kevésbé kell félni a lebukástól de az izgalom azért megvan :) Amúgy ne várj nagy élvezetet magától a szextől, inkább csak az izgalom teszi jóvá a dolgot 23/F
2019. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!