Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csábítsam el a férjem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Végső kétségbeesésembe fordulok hozzátok. 4 éve vagyunk együtt párommal, 1 éve házasok. A baba az esküvő után szinte rögtön összejött, viszont azóta a szexuális életünk borzalmas... A terhesség alatt szinte semmi nem volt, azzal indokolta, hogy kismama vagyok, ez neki ilyen " szent állapot " ezt még el is fogadtam, pedig őrülten kívántam...

Azt mondta, hogy ha szültem, teljesen más lesz minden, visszatér a kedve, alig tudom levakarni magamról. Megszültem, a 6 hét alatt még csak azt se nagyon akarta, hogy orálisan kielégítsem, max hétvégén. Letelt a 6 hét, alig vártam, hogy szeretkezzünk, erre semmi.. nem akarja. Nem híztam el, már csak egy picit van kinyúlva a bőr a pocakomon, minden nap csinosan, rendbeszedve várom haza a munkából, mégsem. Aláirom, terhesség alatt, és utána is sokszor hisztis voltam, nyilván a hormonok, a kialvatlanság, de igyekszem kedves lenni, és úgy viselkedni mint a baba előtt.

Előtte több mint tökéletes volt a szex, azt mondta mindig, hogy nàlam többet senki nem adott neki soha, pedig 38 év ( ennyi volt amikor összejöttünk, én 26 )alatt volt màr pár nővel.

Nem szereti ha "beöltözök ", visszautasít ha kezdeményezek. Mit tudok csinálni, hogy újra a régi legyen minden?

Normális válaszokat szeretnék, és nem akarok lefeküdni mással, szóval légyszi ne írjatok privátba, hogy szívesen átveszitek a helyét.

Köszönöm.



2019. jún. 20. 05:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már megtette. Akkor majd egy éve nem dugtatok? És nem is akarja?
2019. jún. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Szexeltünk terhesség alatt, csak ilyen nagyon erőltetett volt, napokat " hisztiztem " előtte, hogy legyen valami. Utoljára szülés előtt pár nappal voltunk együtt, akkor ő kezdeményezett.

Én is arra gondoltam, hogy megcsalt, de tagadja.

2019. jún. 20. 05:40
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért már anyuka és nem nő vagy neki. Ültess le, beszélj vele. Ne hisztizz, hanem komolyan.
2019. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Egy ilyen korú férfi nem bírja ennyi ideig szex nélkül. Biztos nem csal meg? Megbízól benne? 40. F.
2019. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni többször is... amikor éppen olyan passzba kapom el, hogy lehet is, akkor jön valami hülye kifogással, de az esetek zömébe menekül minden kényes téma megbeszélése elől.


A bizalom már ilyenkor nagyon kényes téma... nyilván nálam is megingott.

Nem vagyok benne biztos, hogy nincs senkije, sőt, lefülelni sem tudnám, mert vállalkozó. Akkor jön-megy a munkahelyéről amikor akar.

2019. jún. 20. 06:44
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem tudsz semmit sem tenni ellene. Miért jó az neked h ki kell harcolnod szinrte, h megd*gjon? Ne hisztizz ezért, hagyd rá egy kicsit a dolgot, mert nincs annál vágyölőbb ha patáriázol a szex miatt.


Nyilván nem fogja bevallani neked, h megcsal már a gyerek miatt sem, de ez biztos h van más is az életében. Nagyon sajnálom.


L

2019. jún. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert ki éli vágyit mással. Sajnos nem tudsz mit tenni.
2019. jún. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

És szerintetek hogy tudnám rajtakapni?

Megőrít ez a bizonytalanság. Este nem mászkál el, max nappal tud félre lépni, de eddig akárhányszor elnéztem a munkahelyére, mindig ott volt, pedig sokszor nem szóltam, hogy bemegyek.

Nem szeretnék egy olyan házasságban élni ahol kevés vagyok... :/

2019. jún. 20. 07:01
 9/30 anonim ***** válasza:
22%

#8


Lehet h a munkahelyén letudja bonyolítani a viszonyát. És nem tudsz minden percéről.

Állítsd a férjednek azt határozottan, h tudsz mindenről kár tagadnia tovább, mert pár ismerősöd látta őket, és a nő is jelezte már apró jelekkel feléd. Vmi ilyesmit. Biztos azt fogja hinni h lebukott, és vallani fog.

2019. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
És ha nem csal?
2019. jún. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!