Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Ha megnezitek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha megnezitek egy nonek a mellet (akar csak egy pillanatra) akkor tetszik nektek a no? Ilyenkor a tobbi testreszet is szemugyre veszitek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 09:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ugy kellett volna feltennem hogyha eszrevettem hogy ranezett a mellemre mikozben kicsik es nem voltak kiteve, akkor tetszem neki? 🙄 Vagy nem jelent semmit?
2019. jún. 20. 09:50
 12/26 anonim ***** válasza:
Erre így egyértelmű választ nem lehet adni, de az esélye szerintem mindenképpen megvan... Ahhoz látnom kellett volna az egész szituációt, de figyeld az egyéb jeleket is, hogyha társaságában vagy....
2019. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ez szerintem elég alap filozofia. Ahhoz hogy el tudjam donteni, tetszik e a no, ahhoz eloszor meg kell nézni, nem gondolod? SZoval eloszor megézem mindenét, mellét, popsiját, arcát, alakját, es csak utána dontom el, hogy tetszik e.


Attol hogy bámulják a melleid, még nnem biztos hogy tetszel neki. Az is lehet, hogy csunya vagy, de jo nagyok a melleid, és csak azok tetszenek.

2019. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13 Vegig sem olvasod amit leirtam :DDD Ne valaszolj igy
2019. jún. 20. 09:59
 15/26 anonim ***** válasza:
Persze hogy megnézem de az összkép számit és milyen a kisugárzása milyen tulajdonságai vannak..!
2019. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igen, ha annak ellenére hogy kicsik a melleid és el is voltak takarva, mégis megnézte őket, akkor biztos nagyon tetszel neki.
2019. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

13 vagyok. A kérdést elovastam azért, csak a válaszokat nem :D


Hát valaki a kicsi és eltakart melleidet nézi, akkor lehet azért nézi, hogy "jé milyen kis mellekk" vagy nem is a melled nézi, hanem épp az arcod jon be neki és azt bámulja. Vagy lehet a combod firtatja a szoknya alatt.

2019. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha nem jelezte egyébb módon, abból hogy a melleidre néz még nem lehet eldönteni tetszel e neki.
2019. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Hát ez jelenti azt, hogy minden mellet megnéz (bár erre kicsi az esély).

Magamból kiindulva, ugye a szemem az vonzza, ami jobban ki van dobva. Ha nincs annyira kidobva semmi, viszont végignézem, akkor az már azért van mindenképp, mert tetszik a lány.

2019. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy darab húsnak nézett, te naiv pits! Akinek tetszel az a szemedbe néz, mosolyog, megszólít és egyből megtudod hogy tetszel neki!
2019. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!