Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy rávegyem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy rávegyem a pasimat?

Figyelt kérdés
Egyiknap beszelgettunk ossze vissza es viccesen megszolalt hogy na hozzam a kamagra zselet? En meg csak kinevettem es mondtam hogy de hulye vagy. Sajnos nagyon keves ideig birja (10p) es szeretnek mar egy jot szeretkezni vele akar 1 oran at. Most ciki lenne felhozni hogy igen vegyel kamagra zselet (vagy bogyot, ahogx olvastam sokaig birja tole meg stb) vagy milyen megoldast javasoltok hogy tovabb birja?

2019. jún. 20. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Az se segit
2019. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Tudatos önkontroll, mielőtt eldurran, álljatok meg, aztán amikor elmúlik ez az orgazmus előtt inger, és jönne a következő, akkor megint Stop. Amúgy a tíz perc az nem is olyan nagyon rossz...
2019. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dehogynem segít, volt hogy két napig kb semmit nem tudtam vele kezdeni, csak a magömléskésleltetőt kell venni belőle, nem a sima gold kamagrát amit mindenki ismer.
2019. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor érzed hogy élvezni fog erősen szivd le vagy kézzel húzd le a heréit
2019. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Egyszerű srác ***** válasza:
100%

Az a gond az ilyen szerekkel, hogy hosszú távon károsak a szervezetre.

Szoktatok több menetet próbálni egymás után? A második, harmadik alkalom biztosan hosszabb lesz.

A szeretkezésnek nem kell véget érnie az első ejakulációt követően.

Beszéljétek meg, az a biztos. ;)

2019. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket saját tapasztalatból nem ajánlom, erős mellékhatásai vannak.

Ugyanezt a célt el tudjatok érni kesleltetős ovszerrel. Van a durexnek is, meg a Masculan-nak is, én azt használom. Extra long pleasure a neve.

2019. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
#4: Herehúzót nem javasolsz? De attól speciel én csak jobban felizgulok.
2019. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk a 10 perc az nem számít kevésnek. A szeretkezés meg nem a behatolástól az ejakulációig tart. Nekem egy alkalom az kb egy órás, de az minden elő- és utójátékkal értve, a "reszelés" abból 10-15 perc. Ha minden jól elő van készítve, akkor az a 10-15 perc bőven elég egy sorozat orgazmushoz a lánynál, az is lehet hogy a végén inkább már kellemetlen ha hosszabb.
2019. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Tény és való, hogy 10-15 perc már elég lehet egy orgazmushoz, de én jobban szeretem ha utána is van 10 percre rá egy orgazmus, aztán még 10 perc múlva egy újabb, és nem eretnekség ám akár két-három órán át sem dugni, közben olyan orgazmus sorozatokkal amik úgy egybefolynak, hogy azt sem tudom hol végződik az egyik és hol kezdődik a másik... A tíz perc bizony baromi halovány..

26L

2019. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Én az elsö orgazmus után akár 1 óráig is bírom, sőt valamikor el se tudok már élvezni. 26F
2019. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!