Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy rávegyem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy rávegyem a pasimat?

Figyelt kérdés
Egyiknap beszelgettunk ossze vissza es viccesen megszolalt hogy na hozzam a kamagra zselet? En meg csak kinevettem es mondtam hogy de hulye vagy. Sajnos nagyon keves ideig birja (10p) es szeretnek mar egy jot szeretkezni vele akar 1 oran at. Most ciki lenne felhozni hogy igen vegyel kamagra zselet (vagy bogyot, ahogx olvastam sokaig birja tole meg stb) vagy milyen megoldast javasoltok hogy tovabb birja?

2019. jún. 20. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez most nem kamu. Vegyetek gyogyszertarban lidokain kenocsot, talan 1500ft. Kenje be vele a makkot vekonyan szex elott egy 20 perccel. Mindenkepp huzzon utana gumit, vagy ha nelkule akarjatok mossa le nagyon alaposan szappannal. Garantalom, hogy maga az aktus megallas nelkul legalabb 30-50 perc lesz. Nem is nagyon tanacsos kozben sok idore kihuzni es megallni, mert lepuhulhat, es nehezen megy vissza. Az erzes persze nem lesz neki olyan jo, de ugyanugy erez mindent, csak sokkal kevesbe.

Nekem alapbol elojatek es mindent beleszamolva 40-50 perc megallas nelkuli reszeles kell, hogy elmenjek punciban. Egyszer kiprobaltam ezt a lidokainos modszert, kb 1.5ora utan mar szusszal alig birtam, a csaj meg elment kb 5x, mire nekem sikerult 1x.

Ha gondolod es van kerdesed nyugodtan irj priviben, elmagyarazom.

2019. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11: felesleges ennyit pepecselni, a kesleltetős óvszerek ugyanezt tudják, csak benzokain van bennük, ami jobb mint a lidokain.
2019. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!